Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Borcu Hakkında

asiruh06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,373
1,509
113
Benim de başıma geldi bi miktar ödeme yaptım ev haczi olmasın diye sonra maaşımdan kesmeye başladılar şimdi başka icralar daha var eve kağıt geldi ama ödeme yapamıcam ev haczine geliriz diyorlar
İcraya dusunce
Eve hacizi hemenmi koyuyorlar

Cilardino67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
146
38
28
Arkadaşlar merhaba Finansbank kredi kartı borcum 90 günü geçti ve geçtiğimiz hafta avukatlığa verildi. 63 bin lira bakiye için az önce konuştuk hepsini ödeyin veya üçte birini ödeyin diyoe benim böyle bir imkanım olsa zaten borçlanmam. Dün hesabıma 3 4 bin lira girişi oldu hemen çektiler dosya avukatta olmasına rağmen. Maaşım da bu hesaba yatıyor ne yapabilirim biraz tecrübeli olanlar yazabilir mi? Ev hacziyle tehdit ediyor fakat bir halt yiyemez bunu biliyorum, icra dosyası e devlette çıktıktan sonra maaşımın yüzde 25si şeklinde devam eder değil mi?
Avukatla Anlaş Elden Taksit yapıyor bazen

asiruh06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,373
1,509
113
Oguzshop tan cep telefonu alıp satmıştım..ilk alti takdiri ödedim son üç taksidi oduyemedim..
Krediler kredi kartlarında patladı..
oguzshoptan avukatlık olan varmı..?
işleyiş nasıl olacak ki.... :(

Verilen süre doldu ve cuma akşamına kadar ödeme yapılmazsa Pazartesi dosyanız icraya avukata verilecek dediler,,şimdi o krtik saate girdim...
Üzerimde ev var,,anlamak istediğim şey şu ;
Önce avukat beni arayıp nasıl odemem gerektiginimi anlatacak yoksa direk icrami baslatacak,,,yani icra başlarsa korkum evin hipotek konulması ,, evi devretmem yada satmam için zamanım olurmu..?
Başına bu işler gelen varsa aydınlatabilir,,tiken üstündeyim dostlar..

Son düzenleme:

exkumarbaz

EXKUMARBAZ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
194
104
43
vay be kahpelere bak ev haczi mi kalmış geçmiş olsun dostum çok bilgim yok akıbeti hakkında ama hiç bir şey yapamazlar diye düşünüyorum dediğin gibi maks %25 maaştan kesilir
Dostum 250k halbankasına borcum var icralığım bir bok yapamazlar benide arıyor avukatlar 7 sülalesine sovunce kapatıyorlar oyuzden ev haczi yapamaz ancak üstüne mal mülk varsa haczeder ve maaş blokesi koyar 4/1 20 k alıyorsan 4 5k keser seni tehdit ediyorsa bas kufuru hıc ıpleme

sapsap10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,850
1,690
113
Oguzshop tan cep telefonu alıp satmıştım..ilk alti takdiri ödedim son üç taksidi oduyemedim..
Krediler kredi kartlarında patladı..
oguzshoptan avukatlık olan varmı..?
işleyiş nasıl olacak ki.... :(

Verilen süre doldu ve cuma akşamına kadar ödeme yapılmazsa Pazartesi dosyanız icraya avukata verilecek dediler,,şimdi o krtik saate girdim...
Üzerimde ev var,,anlamak istediğim şey şu ;
Önce avukat beni arayıp nasıl odemem gerektiginimi anlatacak yoksa direk icrami baslatacak,,,yani icra başlarsa korkum evin hipotek konulması ,, evi devretmem yada satmam için zamanım olurmu..?
Başına bu işler gelen varsa aydınlatabilir,,tiken üstündeyim dostlar..
Eve haciz kalktı uyapa gir hacizi açan avukata bak onu ara konuş böyle böyle diye

Ama ev üstüneymiş o yüzden geçmiş olsun icra konulduğu an üstüne olan hiçbişeyi satamazsın 1 hafta ödeme süresi var ödenmezse evi satıp borcu ordan tahsil edecek her yer