Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Dosyası Hakkında

Fikret24

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
691
81
28
Arkadaşlar Uyapta borç ne kadarsa o kaderdir. 1 kuruş fazlası eksiği olmaz. Uyaptaki toplam bedelde vekalet ücreti de ekli zaten.

2022 yılında eski hattan haberim yoktu borç kalmış. Avukat arıyor cart curt bilmem ne. Girdim uyapa , kurusuna kadar baktım yaptım transferi icra dairesine, kapandı.

Bu kadar korkmayın bu avukatlardan , Uyapta neyse o!Ekli dosyayı görüntüle 545924
Ama yasal faizler görünmuyor diyebiliyorum

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,901
24,150
113
Evet kesin. Kanun böyle hocam. Uyapta günlük nr yazıyorsa o. Sabah 9 da gıncellenir günlük tutar.

Adalet Bakanlığı'nin sitesi :

Ilgili icra dairesinin IBAN numarasına dediğim şekilde yap, avukata da akşam yada en geç 2 ıs günü içinde dosya kapandı görüntüsünü atarsin :)

Eyballah tesekkurlwr

Fikret24

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
691
81
28
Çünkü bende icraya girmiştim geçen sene, bu hafta hepsini kapattım sonra sistemdekinin dışında fazla ödeme yapmıştım

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
Şimdi icrayı ödemedeği her gün mü her ay mı ne faiz geliyor ya onu diyorum
Hocam dedim ya, her sabah 9 da güncellenir rakam.

Günlük faiz , toplam faize eklenir.

Sabah 9 da toplam borç ne kadarsa , o gün içinde o miktarı transfer edersen dosya kapanır.

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,494
5,495
113
borcun varlık şirketlerine devredildiyse avukat,harç,faiz vs masrafları ekleniyor 1k borcun oluyor 4k ama işin iyi tarafı varlık şirketi de borcunun %10 nuna borcunu satın alıyor yani pazarlık yaparsan 200 liraya bile borcunu kapatırsın

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,929
3,880
113
Normal değil. Ilgili icra dosyasının iban numarasına, uyApta yazan güncel tutar kadar haVale yaptığında (açıklamaya dosya numarası ve TC yazmalisin) dosyan otomatik olarak kapanır.

Sabah 9;00 da bak güncel tutara , kurusuna kadar ne eksik ne fazla , tam yatir. Akşama kadar kapatır icra dairesi dosyayı, senin bisey yapmana gerek kalmaz.
icra borcumu ödemek istiyorum ama dosya numarasını bir türlü bulamadım uyap vs nereye bakmam gerekli

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
bu ne buda borçmu allah aşkına açılan konuya bak başka borcun yoksa şükret bitek bu kadarsa milletin ne borcu var

Captain77

Never back down
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,657
582
113
icra borcumu ödemek istiyorum ama dosya numarasını bir türlü bulamadım uyap vs nereye bakmam gerekli
uyap da ki avukatı google dan arat baro dairesinden numarayı bul ara ofisi ordan al dosya numaranı.
yada hangi icra dairesinden açılmış ise oraya gidip tc ile öğren

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,929
3,880
113
uyap da ki avukatı google dan arat baro dairesinden numarayı bul ara ofisi ordan al dosya numaranı.
yada hangi icra dairesinden açılmış ise oraya gidip tc ile öğren
knka avukatı yazdım google falanda bulamadım iletişimini icra dosyası başka şehirde açılmış orayada gidemem uyaptan ödeyebilsem kolayca iyi olurdu ibanını vs aldım da dosya numarası yazılması lazım diyor açıklamayada dosya numarası bulamadım esas no yazıyor sadece omu acaba bilen biri aydınlatsa keşke

Captain77

Never back down
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,657
582
113
knka avukatı yazdım google falanda bulamadım iletişimini icra dosyası başka şehirde açılmış orayada gidemem uyaptan ödeyebilsem kolayca iyi olurdu ibanını vs aldım da dosya numarası yazılması lazım diyor açıklamayada dosya numarası bulamadım esas no yazıyor sadece omu acaba bilen biri aydınlatsa keşke
icra dairesini ara o zaman anlat durumu onlar soler sana su numara bu numara diye

Captain77

Never back down
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,657
582
113
2018 de bi dosya kapatmıştım dedıgın gıbı acıklama ya yazman lazım ama bana o numarayı wp dan avukat atmıstı uyap da yazanlardan hangisi bilmiyorum.

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,929
3,880
113
bu arada
teşekkür knk baktım şimdi en son miktarı yazıp borç tahsilatı yapıldı yazmışlar dosya açık gözüküyor ama yarın kapanır sanırım
şimdi farkettimde bir miktar daha kalmış borç ben öderken yazmıyordu az bir miktar ama