Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Dosyası Hk.

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Hocam eve geldilermi bendede ayni durum varda gelecz diyip durutorlar daha gelmediler
La yok eve gelme diye birsey ya eve gelmek cok masrafli is o kamyonun dakikasi para yaziyor bunuda bana soyleyen avukatin yaninda calisan arkadasim var o soyledi.senin evine gelmeleri icin zengin mengin biri olman lazim.gider karsilasin sana gelip ne alacak zaten lüzumlu esyalari alamiyor sadece 2 tane olanlardan alabiliyor gelirse sendede olsa olsa iki cift corap onumu alacak😀🤣

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,043
2,779
113
gelemezler maçaları yemez bununla sadece işte kolu komşuya rezil oluruz düşüncesini empoze etmeye çalışıyorlar seni arayan oldu mu savcılığa şikayet edeceğim taciz ve tehdit ediyorsunuz diye söyle konuşmalarına izin verme icradan korkmayın malın mülkün varsa icra koyabilirler veya sigortalı çalışan isen maaşının 1/4 üne icra koyabilirler harici kralı da gelse bi bok yapamaz
Üstüme birşey yok sadece maaşımdan kesiyorlar

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,627
5,632
113
Bazen isyeri borcun bittigini atlayabiliyor unutuyorlar kaciriyorlar mesela benim bir kere 4 taksitte bitiyordu normalde ben bitti sandim bi baktim bi taksit daha kesilmis diger ay.hemen.gittim icraya dilekce verdim aldim geri
alınır dostum böyle şeyler hep hesaplı kitaplı şeyler haybeye para kaybolmaz bitiminde bakacaksın sadece yoksa sadece kendine stres yaşatırsın

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,678
839
113
Ödeme bu borcu iş yerinle anlaş sigortanı elden versin

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Beyler bakin sayin saygider dostlarim 21 dosya kapatmis bu gibi durumlarla fazlasiyla ugrasmis avukat ofisine kavga etmeye gitmis ve 4.5. dosyadan sonra olayi cozmus biri olarak soyluyorum size.
1.eve gelmek avukat burolari icin cok masrafli bir is araba kirasi hamal parasi iviri ziviri esyalari yedi emine koyacak onuda avukat burosu verecek falan filan o yuzden kimse yanasmiyor buna.
2.diyelimki bir cilginlik yapti eve geldi evde hayati idame ettirmen icin gerekli esyalari kanunen yasak oldugu icin zaten alamaz bu a bilgisayar ve televizyonda dahil.sadece bunlarin disinda 2 adet pahali birsey varsa onu alabilir.
3.diyelim eve geldi ve siz siz olun zorluk cikarmaya kalkmayin ama soyle birsey yapabilrsiniz karsi tarafin avukatinin eve girmesini istemiyorum derseniz ordaki memura yada polise bu sizin hakkiniz cunku karsi taraf avukati ibneligine birseyler yaptirabilir.
4.eve geldi diyelim alacak bise yok tutanagi tuttu ve imzalamanizi istedi bakin SAKİN HA SAKİN
tutanagin esya tespit tutanagi oldugundan emin oldun oyle imzalayin bu cakallar baazen tespit tutanaginin yaninda TAAHUTNAME imzalatmaya calisiyor.Eger DİKATSİZ DAVRANİP BU TAAHUTNAMEYİ İMZALARSANİZ GECMİS OLSUN YARAGİ YEDİNİZ YA ORDA YAZAN TARİHTE BORCU ODERSİN YA DOGRU İCERİ GİRERSİN 1/4 AY ARASİ YATARSİN.(olmaz demeyin bunu imzalayip odeyemeyip iceri giren arkadasim var.)
5.USTUNUZE EV ARABA VS YOKSA MAASTAN KESEBİLİR ONUN HARİCİ Bİ BOK YİYEMEZ.
6.EGER SİZİ ARAYİP BORCU SOYLEDİKTEN SONRA HERGUN ARARSA YADA SİZDEN BASKA ESİNİZ DOSTUNUZ ANANİZ BABANİZ DAYİNİZ AMCANİZ VS ARAR YADA MESAJ ATARLARSA DİREK SAVCİLİGA SİKAYET EDİYORSUNUZ SESLERİ KOMPLE KESİLİYOR.
6. BORC YAPMAYİN OLUM PSİKOLOJİK VE SOSYAL OLARAK İNSANİ YORUYOR HE ODENİYOR BİTİYOR AMA YORUYOR NE GEEEK VAR .
7.KORKMAYİN KENDİNİZE İYİ BAKİN OPTUM SİZİ

OrcunKopcak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
186
43
İyi günler arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum.
Benim 1 tane icralık dosyam var ve geçen ay maaşımdan 4 de 1 i kesildi acaba bu kesinti borçtan düşüyormu bir de ben en son avukatla görüştüğüm de her ödeme yapmadığınız da aylık faiz işlenir dedi daha önce başına gelen arkadaşlarım bilgi verirseniz sevinirim iyi forumlar.
Rakam nedir?
Dosya yılı nedir

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,596
1,337
113
Beyler bakin sayin saygider dostlarim 21 dosya kapatmis bu gibi durumlarla fazlasiyla ugrasmis avukat ofisine kavga etmeye gitmis ve 4.5. dosyadan sonra olayi cozmus biri olarak soyluyorum size.
1.eve gelmek avukat burolari icin cok masrafli bir is araba kirasi hamal parasi iviri ziviri esyalari yedi emine koyacak onuda avukat burosu verecek falan filan o yuzden kimse yanasmiyor buna.
2.diyelimki bir cilginlik yapti eve geldi evde hayati idame ettirmen icin gerekli esyalari kanunen yasak oldugu icin zaten alamaz bu a bilgisayar ve televizyonda dahil.sadece bunlarin disinda 2 adet pahali birsey varsa onu alabilir.
3.diyelim eve geldi ve siz siz olun zorluk cikarmaya kalkmayin ama soyle birsey yapabilrsiniz karsi tarafin avukatinin eve girmesini istemiyorum derseniz ordaki memura yada polise bu sizin hakkiniz cunku karsi taraf avukati ibneligine birseyler yaptirabilir.
4.eve geldi diyelim alacak bise yok tutanagi tuttu ve imzalamanizi istedi bakin SAKİN HA SAKİN
tutanagin esya tespit tutanagi oldugundan emin oldun oyle imzalayin bu cakallar baazen tespit tutanaginin yaninda TAAHUTNAME imzalatmaya calisiyor.Eger DİKATSİZ DAVRANİP BU TAAHUTNAMEYİ İMZALARSANİZ GECMİS OLSUN YARAGİ YEDİNİZ YA ORDA YAZAN TARİHTE BORCU ODERSİN YA DOGRU İCERİ GİRERSİN 1/4 AY ARASİ YATARSİN.(olmaz demeyin bunu imzalayip odeyemeyip iceri giren arkadasim var.)
5.USTUNUZE EV ARABA VS YOKSA MAASTAN KESEBİLİR ONUN HARİCİ Bİ BOK YİYEMEZ.
6.EGER SİZİ ARAYİP BORCU SOYLEDİKTEN SONRA HERGUN ARARSA YADA SİZDEN BASKA ESİNİZ DOSTUNUZ ANANİZ BABANİZ DAYİNİZ AMCANİZ VS ARAR YADA MESAJ ATARLARSA DİREK SAVCİLİGA SİKAYET EDİYORSUNUZ SESLERİ KOMPLE KESİLİYOR.
6. BORC YAPMAYİN OLUM PSİKOLOJİK VE SOSYAL OLARAK İNSANİ YORUYOR HE ODENİYOR BİTİYOR AMA YORUYOR NE GEEEK VAR .
7.KORKMAYİN KENDİNİZE İYİ BAKİN OPTUM SİZİ
Benimde bitane bu hafta oldu 8 bin ve kredide büyük ihtimalle icrada o da 15 bin bir ay içinde birşey yaparlarmi dostlar

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
219
43
göz korkutuyorlar konuştuğun da avukat değil ezberden konuşan çalışanlar seni aradıkları zaman ses kaydı alıyorum avukat harici görüşme istemiyorum yoksa savcılığa şikayette bulunurum de anlar onlar
Hocam dayim c.savcisi zaten. Olurda bidaha arayip tehdit etseler sence bunu soylimmi ? Simdi sinirlendripte daha kotude olsun istemiyorum oyuzden hic soylemedmde

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,140
25,248
113
icra borcun varlık şirketine devredildi mi ? eğer durum böyle ise ana paranın %10 civarına satın alıyorlar borcunu yani %20 teklif etsen bayram ederler borcunu direk kapatırsın ama normal ilk alacaklıdan borç ise faiz çok önemli değil cuzi bir miktar olur dert etme
Benim oyle suanda varlik sirketine verilmis emin misin cok kisa bir sure avukatta kaldi ama sonrasinda varlik sirketine verildi ana para 22k yani 4k ya tmm mi diyecekler dost

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,627
5,632
113
Benim oyle suanda varlik sirketine verilmis emin misin cok kisa bir sure avukatta kaldi ama sonrasinda varlik sirketine verildi ana para 22k yani 4k ya tmm mi diyecekler dost
kral bunu direk söyle öyle pişkinler ki biz bile bilmiyoruz siz nasıl bilebilirsiniz derler ara 5k param var hemen isterseniz kapatalım de ayrıca masrafları da dahil ettir %100 kar için babalarını satarlar

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,140
25,248
113
kral bunu direk söyle öyle pişkinler ki biz bile bilmiyoruz siz nasıl bilebilirsiniz derler ara 5k param var hemen isterseniz kapatalım de ayrıca masrafları da dahil ettir %100 kar için babalarını satarlar
Anladim dost eyvallah suan param yok maasi alinca oyle bir denerim tesekkur ettim