Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Dosyasını Kapama

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Arkadaşlar merhaba. 2 yıl önce Akbank kredi kartindan icralık olmuştum sonra borcumu 1 yıl önce tamamiyle avukata ödedim. Avukat bana e devletten düşmesi icin icra dairesine gidip dosya masraflarini odemeniz lazım küçük Bir miktarmis zaten. Bunu online olarak odeyemiyor muyuz çünkü dosyanın açıldığı yer başka bir şehir oraya gitmem gerekicek.

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
360
103
43
Arkadaşlar merhaba. 2 yıl önce Akbank kredi kartindan icralık olmuştum sonra borcumu 1 yıl önce tamamiyle avukata ödedim. Avukat bana e devletten düşmesi icin icra dairesine gidip dosya masraflarini odemeniz lazım küçük Bir miktarmis zaten. Bunu online olarak odeyemiyor muyuz çünkü dosyanın açıldığı yer başka bir şehir oraya gitmem gerekicek.
Geçmiş olsun öncelikle. E devletten olduğunu sanmıyorum. O para ödediğin avukat bunu ödeyip yapması lazım aslında 🙄 vergi vsvs icra dosya masrafları ödemen için şehir değiştirmene gerek yok diye biliyorum. ( Düne kadar kural yasalar değişme di ise ) Avukatı ara o ne yapacağını söyler en kolay yolu bu . 😀

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Geçmiş olsun öncelikle. E devletten olduğunu sanmıyorum. O para ödediğin avukat bunu ödeyip yapması lazım aslında 🙄 vergi vsvs icra dosya masrafları ödemen için şehir değiştirmene gerek yok diye biliyorum. ( Düne kadar kural yasalar değişme di ise ) Avukatı ara o ne yapacağını söyler en kolay yolu bu . 😀
Avukata borcu odeyeli 1 yıl oldu yolum düşer izmire gider kapatiirim dedim ama düşmedi 😂

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,986
907
113
Uyap sistemi üzerinden odeyebiliyorsun.Bilmiyorsan YouTube da videoları var izleyip yaparsın com basit işlem

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
Beyler icra dosyamı kapatalı 1 ay oldu banka hesapları hala blokeli, bankalara yazı gitti kaldırılması için. Uyapta dosya kapalı. Ne yapmalıyım​

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
Beyler icra dosyamı kapatalı 1 ay oldu banka hesapları hala blokeli, bankalara yazı gitti kaldırılması için. Uyapta dosya kapalı. Ne yapmalıyım​
Vergi dairesine gidip borcu yoktur yazısı al onu elden bankaya götür bloken kalkar . Durumu anlat orda ayrıca icra dosyana bakan avukatı arayıp sıkıştır talep yazısı göndermeliydi normalde 10 gün kadar sürede kalkması lazımdı bankadaki ve tapudaki hacizlerinin. Ama onlar parayı alana kadar iş yapıp sonra başından savdiklari için

Dengebet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,695
1,596
113
Hangi vergi dairesi ise arayıp ödemeyi banka ile yapabilir miyim diye sorabilirsin. :)

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
260
63
Başıma çok geldigi için tarif edeyim, uyap vatandaşa e devlet bilgilerinle gir sol tarafta sorgulama veya dosya sorgulama olacak oraya tıkla sana bir ekran acacak ceza yazan yeri icra yap sorgula de akbank icra dosyası olan dosyayı görüntüle dedikten sonra açılan sekmede ikinci sekme dosya hesabı der ödemen gereken miktar orada yazar o tutarı dosya evrakları arasından bak icra dairesinin banka hesabına fek ücreti açıklamasıyla gönderiyorsun bu kadar. icra dairesine telefonla ulasabilsen çok iyi olur eger anadolu illerinden birisiyse oralar telefonu acıyor ama istanbulda ki icra dairelerine ulasman mümkün degil aslında avukat bunu halletmesi lazım..

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Başıma çok geldigi için tarif edeyim, uyap vatandaşa e devlet bilgilerinle gir sol tarafta sorgulama veya dosya sorgulama olacak oraya tıkla sana bir ekran acacak ceza yazan yeri icra yap sorgula de akbank icra dosyası olan dosyayı görüntüle dedikten sonra açılan sekmede ikinci sekme dosya hesabı der ödemen gereken miktar orada yazar o tutarı dosya evrakları arasından bak icra dairesinin banka hesabına fek ücreti açıklamasıyla gönderiyorsun bu kadar. icra dairesine telefonla ulasabilsen çok iyi olur eger anadolu illerinden birisiyse oralar telefonu acıyor ama istanbulda ki icra dairelerine ulasman mümkün degil aslında avukat bunu halletmesi lazım..
Avukatlık bürosunu aradım onlar uyapa bildirimi yaptılar borcu kalmamistir diye bende 23 lira harc parasi çıktı onu ödedim bakalim ne zaman düşecek

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
260
63
Avukatlık bürosunu aradım onlar uyapa bildirimi yaptılar borcu kalmamistir diye bende 23 lira harc parasi çıktı onu ödedim bakalim ne zaman düşecek
icra dairesinde ki memurlar 2 max 3 güne hallediyor bu islemleri dosyana yansıyınca yine uyaptan ödeme dekontu düser