Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Hakkında Arama Geldi

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,547
6,424
113
Aynen dostum herhangi birşey yapılamaz zaten adam sana havale yaparken çoğu banka sms dahi atiyor merak etme birşey çıkmaz öyle sskilde para geri alınsaydı ben herkese icra davası açardim
Tabi canım ya onune gelen çakallık yapardı yanlıslıkla gönderdim diye onun önünü alamazsın

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
1 trilyon dolarda hesabina yanlislikla yatsa kimse bir sey diyemez. Belki devlet hayirdir bu paranin kaynagi ney diye sorar belki

oguzdemir277

𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓖𝓲𝓿𝓮 𝓤𝓹
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,095
251
83
Adamlar ne kurnazlık pesinde neler yapıyorlar ben tuzak olduğunu düşündüm de e devlette görünce inandım

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Bende bi kere havale ile yanlış gönderim sağlamıştım parayı geri alamadım yalan olmustu bankacı sadece dilekçe yazarız iade ederse eder demişti karşı tarafta etmemmisti

Absenthe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
221
61
28
Dostum iyi günler öncelikle dosya içeriğine nasıl dilekçe verdiğini gönderir misin uyap dan dosya işlemlerine girip evrak goruntulemeden orada sunulan dilekçe vardır neye dayanarak vermiş kontrol et