Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Sonrası Kredi Kartı Çıkarma

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,105
536
113
Yanlış anlama ama 38 k maasin varken nasil icralik olmayı başardın
Önceden ticaretle uğraşıyordum yaklaşık 4 5 milyon kadar bi para battı sonra düşün deneme bonuslarına kadar düştük 2023 te 38 k idi yeni zamlardan sonra artacak tabi ama paranın maalesef bir değeri kalmadı maaşın 13 bini zaten direk kiraya gidiyor gerisini sen hesap et

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
737
191
43
Beyler merhaba yaklaşık 250 bin borcum vardı ve borçlarım icralık olmustu gittik hepsini ödedik suan borcum kalmadı fakat hiç kredi kartım yok icradan sonra bankalar kredi kartı çıkarabilir mi bilgisi olan varmıdır
2 tane açık icra dosyam var 96 bı bankada 4.5 bı bankada 5 bı bankada kredi kartım var aktif kullanıyorum

akcakocalı

Chobain
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,152
3,576
113
borcları ödedim dosyalar kapandı hangi banka yeni kredi kartı verebilir şubeden başvurmak için

Huseyin7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
611
212
43
borcları ödedim dosyalar kapandı hangi banka yeni kredi kartı verebilir şubeden başvurmak için
Kardeşim git kuveytturk e . 5yada 10 k hesabına para at. Bloke teminatlı kredi kartı almak istiyorum de. 3 ay sonra kredi notun oluşmaya başlayacak. 1200 e geldigi zaman notun. Denizbank tan kredi ve kredi kartı alabilirsin. Daha sonra kuveytturk kartını kapat. Paranı geri al ordan. Ben bu şekilde yaptım

akcakocalı

Chobain
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,152
3,576
113
Kardeşim git kuveytturk e . 5yada 10 k hesabına para at. Bloke teminatlı kredi kartı almak istiyorum de. 3 ay sonra kredi notun oluşmaya başlayacak. 1200 e geldigi zaman notun. Denizbank tan kredi ve kredi kartı alabilirsin. Daha sonra kuveytturk kartını kapat. Paranı geri al ordan. Ben bu şekilde yaptım
Bundan hariç normal vermezler dimi

Pandomim30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
105
16
18
Herhangi bir bankaya git ipotekli kredi kartı çıkaracağını söyle
Yatırdığın limit kadar sana kredi kartı verecekler
Altı ay düzenli kullan
Sonra bütün bankalardan alırsın

gurkan018

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
793
844
93
Beyler merhaba yaklaşık 250 bin borcum vardı ve borçlarım icralık olmustu gittik hepsini ödedik suan borcum kalmadı fakat hiç kredi kartım yok icradan sonra bankalar kredi kartı çıkarabilir mi bilgisi olan varmıdır
Kardes bunun cok kolay bir yontemi var teb bankasina gidiyorsun ornek 3 5 limitini kendin ayarla ama maksinum 5k diye biliyorum 5k bankaya yatiriyorsun onlarda o parana bloke koyup sana kredi karti veriyor sonra sen kredi kartinla harcama yapiyorsun oduyorsun harcama yap ode skorun 6 ayda hemen yukselliyor bi nevi parana ipotek koyup kredi karti veriyorlar ben oyle yapmistim maksat skorumu yukseltek icin cevremde herkesin elektrik su butun faturalari ben oduyordum sonra ekstre gunu gelince kartima yatiriyordum banka baktiki adam 5k harciyo gunu gelince oduyo skorum felaket artmisti ipotekli kredi kartini teb veriyor haberin olsun

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Kardes bunun cok kolay bir yontemi var teb bankasina gidiyorsun ornek 3 5 limitini kendin ayarla ama maksinum 5k diye biliyorum 5k bankaya yatiriyorsun onlarda o parana bloke koyup sana kredi karti veriyor sonra sen kredi kartinla harcama yapiyorsun oduyorsun harcama yap ode skorun 6 ayda hemen yukselliyor bi nevi parana ipotek koyup kredi karti veriyorlar ben oyle yapmistim maksat skorumu yukseltek icin cevremde herkesin elektrik su butun faturalari ben oduyordum sonra ekstre gunu gelince kartima yatiriyordum banka baktiki adam 5k harciyo gunu gelince oduyo skorum felaket artmisti ipotekli kredi kartini teb veriyor haberin olsun
teb den başkası vermiyormu dost

bale12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
227
34
28
Beyler icra ev benim üstüme değil eşyalarımı alabilirmi haciz gelirmi 10yerden haciz var