Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Takibi

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
793
113
Arkadaşlar merhaba, 24.08.2021 son ödeme tarihi olan Turkcell fatura borcumu 15 güne kadar ödeyemem gibi görünüyor. Bu borç ne zaman cebren alınır yani icralık olur? Şimdiden herkese teşekkürler.

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,030
10,589
113
QUOTE="Huso63, post: 1972533, member: 5654"]
Arkadaşlar merhaba, 24.08.2021 son ödeme tarihi olan Turkcell fatura borcumu 15 güne kadar ödeyemem gibi görünüyor. Bu borç ne zaman cebren alınır yani icralık olur? Şimdiden herkese teşekkürler.
[/QUOTE]

Turkcel taksit yapıyor. Arayıp taksit yaptırabilirsin borcunu.

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
4 sene önce tivibu bağlattım avrupa.maclari için. Yayın haklarını almışlardı o zaman. 1 senede geri iptal edildi ihale avrupa maçlarını başka kanal aldı. Bende kızdım ve ödemedim🤣🤣 hala arada avukattan birşey gelir ama. Adıma açılmış dava yok. Haciz maciz hikaye. Zaman aşımına uğratıcam onları. Tivibu benim hasmımdır.

cesurkorkak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,702
1,783
113
89 gün düşmez 90 ncı gün avukatlık ama tavsiyem ne yap et taksit falan avukata düşme

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,798
10,401
113
Dost hattini kapatirlar sonra hat acma ucreti odersin icralik bir durum olmaz benimde 1 ay sonra yatirdigim bile oldu

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,798
10,401
113
Dost hattini kapatirlar sonra hat acma ucreti odersin icralik bir durum olmaz benimde 1 ay sonra yatirdigim bile oldu
Yani giden arama internet vs kesilir sim uzerindeki gelen aramalari alirsin korkacak bir durum soz konusu degil

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Dost sana şunu diyiim önce 90 güne kadar avukata düşmezsin eğer borcun 90 güne ulaşmasdiysa ikincisi mobil ödeme ve paycell kullanmadiysan hattın üstüne ara turkcelli taksit yapıyolar kesinlikle avukata dusme dost

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
793
113

cabalaca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
772
630
93
3 aylık süresi var kardesım sıkıntı yok sadece geçıkmeden dolayı ıkıncı fatura gününde hat kapanır oda 39 tl bende aynı sorunu türk telekomda yasıyorum 410 ilk fatura 305 ikinci fatura var ve ödemedım 2 ay olacak sadece uyarı geldı 39 tl hat kapama acma ucretı dıye

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,798
10,401
113
Hattı taşıdım Ağustos ta zaten bro bir son fatura çıkmış cayma bedeli falan var onu da geçenlerde öğrendim onun için soruyordum
Sorun olmaz dost son odeme gecince sana mesaj geliyor su su tarihte hattiniz aramaya kapanacaktir falan diye hicbisey olmaz korkma

MrKoios

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
786
361
63
Hazır fırsat bulmuşken bende bir soru sorayım bilen vardır.2 yıl öncesinden vod. a icram var. 6.6 bin olmuş 10bin, arayıp sordum dün peşin ödeme vs ne olur diye 8.8 dediler. Milleti görüyorum, pazarlık vs düşürdükçe düşürüyorlar borçlarını - varlık fonu hariç onlar zaten ucuza aldığı için dosyayı her türlü indirim yapıyor- şimdi elime para geçecek bu icradan kurtulayım diyorum. Bunu nasıl düşürebiliriz var mı bilen eden? Avukatla mı görüşmem gerekir acaba, oarada çalışanlar nihayetinde prosedürü uyguluyor, vekalet sahibi avukatlar karar merci ve insiyatif kullanabilirler diye düşünüyorum. Çok uzattım ama demek istediğim var mı daha önce yaşayan benzer şey ona göre bende bakayım.

cbale

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,917
1,012
113
Artik eskisi gibi degil arkadaslar. Avukatlar iyi niyetli borcunu odemen icin yardimci oluyorlar taksit bekleme suresi vs. Piyasa patlarla dolu odeme alamiyor bankalar. Kac milyon icra dosyasi var

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
793
113
Değerli görüşleriniz için teşekkürler dostlar

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Taksit yap icraya düşmesini bekleme. Senden 12 aylık ındırımlı konusma bedelinden tut cayma bedeli avukatlık ucretı derken borcun olur 4 katı icraya dusmesımı beklemeden önlem al

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
793
113
Taksit yap icraya düşmesini bekleme. Senden 12 aylık ındırımlı konusma bedelinden tut cayma bedeli avukatlık ucretı derken borcun olur 4 katı icraya dusmesımı beklemeden önlem al
Crif alacak diye bir yere devretmisler onlar da taksit falan yapmıyoruz diyorlar mecbur maaş gününe kadar bekleyeceğim

Erendinyo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
216
85
28
5 senedir borcum var fatura bide tel şirketlere düştü o zamanlar öğrenciydik aile filan öğrendi bi sinirle avukata sövdüm sonra hat filan değiştim e devlette gözükür hala 2bin olmuş 5-6 bin haciz Filan hikaye ben düşmesini bekliyorum şirketlerden ama daha bi 5 sene daha vardır işe girince kesiliyor işte bir şekilde yalandan göz korkutuyorlar anca