Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcralık Kredi Kartı

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,731
9,902
113
Kanka bı şekil yapıp ödemen lazım valla bu işler şakaya gelmiyor onu anladim şu 2 senede her ay maaşın 4 1 gidiyordu sonunda kurtardık kendimizi
Valla 5 gün kaldı zor öderim gibi
İnşallah ayın 1 ine kadar sabır ederler

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Beyler kusura bakmayın pek fazla anlamadığım dan danışmak icin soruyorum şimdi benim icralık olan bir kredi kartı vardı borcunu çok şükür bugün ödedim kurtuldum, 2 senedir sigortalı bir işte çalışıyorum garanti banka hesabına yatıyor maaş kredi kartı borcuda aynı bankadaydi şimdi sicilim kaç sene kara listede kalır,m yıllar sonra tekrardan kredi kartı alabilirmiyim?
Dostum teminatlı kredi kartı al bi bankadan 3 veya 6 ay düzenli ode ama sonuna kadar kullanma mesela 500 verdiyse 250 falan kullan bu şekilde 3 veya 6 ay sonunda başka banka kredi kartı verme ihtimali yüksek ama bu dediğim teminatlı kredi kartında asgari yokk direk hepsini ödeme yapcan aylık ne harcadıysan

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
Kanka benim hala var borcum finansbanka garantiden maas alıyorum önce esnek hesap tanimladilar sonra beni arayip kredi karti verelim dediler bende kara listedeyim nasil olcak o dedim maas musterisi oldugunuz icin dedi kafa yapiyorlar sanmistim 3000 limitli kart geldi basvurudan sonra maas musterisi oldugun icin ilk tavsiyem ek hesap actirman duzenli ode kart alirsin ama bu surec 4 5 ayi bulabilir
Ek hesap dediğin ne oluyor kanka biraz detay verebilir misin işin yoksa ugrastirmicaksam hakkını helal et

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
Dostum teminatlı kredi kartı al bi bankadan 3 veya 6 ay düzenli ode ama sonuna kadar kullanma mesela 500 verdiyse 250 falan kullan bu şekilde 3 veya 6 ay sonunda başka banka kredi kartı verme ihtimali yüksek ama bu dediğim teminatlı kredi kartında asgari yokk direk hepsini ödeme yapcan aylık ne harcadıysan
Olur kank onuda arastirayim

Discover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
995
772
93
Beyler kusura bakmayın pek fazla anlamadığım dan danışmak icin soruyorum şimdi benim icralık olan bir kredi kartı vardı borcunu çok şükür bugün ödedim kurtuldum, 2 senedir sigortalı bir işte çalışıyorum garanti banka hesabına yatıyor maaş kredi kartı borcuda aynı bankadaydi şimdi sicilim kaç sene kara listede kalır,m yıllar sonra tekrardan kredi kartı alabilirmiyim?
Yapacagin olay pasit kanka ilk önce maaş aldigin hesaba fatura otOmatik talimat ver 3 ay düzenli öde sonrada hesaplara giris çıkış yap eş dostuna 200 300 tl ver onu senin hesaba atsınlar 2 ay kredi puan yükselir en para n kolay kredi çekersin

BvB

Bir daha kumar oynamayacağıma bahse girerim..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,245
987
113
Kamu personeliysen 1-2 yıl sonra maaş bankası insiyatif kullanabilir ama özel sektördeysen 5 yıl kara listedesin. 5 yıl sonrada kkb puanının normale dönmesi 1 yıl sürer eder 6 yıl.

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
Kamu personeliysen 1-2 yıl sonra maaş bankası insiyatif kullanabilir ama özel sektördeysen 5 yıl kara listedesin. 5 yıl sonrada kkb puanının normale dönmesi 1 yıl sürer eder 6 yıl.
Özel sektör kank benimki

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,046
44,108
113
Emekli bir kefil bul kredi bile cekersin dost
@emreyagmur
Yada soyle birsey de yapabilirsin

Bloke teminatlı kredi kartı, kart almadan önce bankaya bir mevduat blokesi güvencesi vererek (bir mevduat hesabı açtırarak) alınabilen kredi kartı türüdür. Başvuru aşaması her ne kadar farklı olsa da kullanım açısından diğer kredi kartlarından bir farkı yoktur. Tüm kredi kartlarında olduğu gibi blokeli kredi kartıyla da taksitli alışveriş yapılabilir, puan kazanılabilir

Şekerbank denizbank Teb kuveytturk

Bunlardan alabilirsin kredi kartını

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Ek hesap dediğin ne oluyor kanka biraz detay verebilir misin işin yoksa ugrastirmicaksam hakkını helal et
Estağfurullah dost isteydim dönemedim vadesiz banka hesabina tanimli ek hesap genelde 500 limitle baslatiyorlar maas hesabinda 500 tl oluyor onu kullaniyosun cekip her maas yatinca odersin aylik 11 lira falan kesiyor benden sonra tekrar kullaniyon kredi gibi bir olay tabi bahsettigim garanti bankasinin bana yaptigi sey hesap acilali ne kadar oldu maas hesabi

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
Yada soyle birsey de yapabilirsin

Bloke teminatlı kredi kartı, kart almadan önce bankaya bir mevduat blokesi güvencesi vererek (bir mevduat hesabı açtırarak) alınabilen kredi kartı türüdür. Başvuru aşaması her ne kadar farklı olsa da kullanım açısından diğer kredi kartlarından bir farkı yoktur. Tüm kredi kartlarında olduğu gibi blokeli kredi kartıyla da taksitli alışveriş yapılabilir, puan kazanılabilir

Şekerbank denizbank Teb kuveytturk

Bunlardan alabilirsin kredi kartını
Bunu ay başı denicem kank hem puanida yukseltiyormus

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
Estağfurullah dost isteydim dönemedim vadesiz banka hesabina tanimli ek hesap genelde 500 limitle baslatiyorlar maas hesabinda 500 tl oluyor onu kullaniyosun cekip her maas yatinca odersin aylik 11 lira falan kesiyor benden sonra tekrar kullaniyon kredi gibi bir olay tabi bahsettigim garanti bankasinin bana yaptigi sey hesap acilali ne kadar oldu maas hesabi
Kanka benim 2 sene oldu hesap Açıkalın masum garantide dalgasida var

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Kanka benim 2 sene oldu hesap Açıkalın masum garantide dalgasida var
Mobil uygulamadan basvur yada subeden bi dene sansini yani yuzde yuz diyemem ama bana once ek hesap cikti basvurmustum sonrada kart verdiler hayirlisi olur insallah hakkinda

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
Mobil uygulamadan basvur yada subeden bi dene sansini yani yuzde yuz diyemem ama bana once ek hesap cikti basvurmustum sonrada kart verdiler hayirlisi olur insallah hakkinda
Allah razı olsun kank onu 1 2 ay sonra denicem o zaman biraz zaman geçsin eğer ölmezsek 1 2 ay sonra tekrardan bu konuda haber ederim herkezden all

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Allah razı olsun kank onu 1 2 ay sonra denicem o zaman biraz zaman geçsin eğer ölmezsek 1 2 ay sonra tekrardan bu konuda haber ederim herkezden all
Elimizden geldigince yardimci oluruz dost umarim halledersin iyi geceler

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Kanka bı şekil yapıp ödemen lazım valla bu işler şakaya gelmiyor onu anladim şu 2 senede her ay maaşın 4 1 gidiyordu sonunda kurtardık kendimizi
Borcunu bugün kapattiysan işyerine borcu yoktur yazısını götür yoksa maaşın kesilmeye devam eder

Yücel01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
145
28
28
Borç affı çıkmıştı temmuzun belirli bir gününe kadar ödeyen kişilerin sicili siliniyor af geliyor. Sen o kapsamda sındır belki. Sen icra dairesine git icrayi odedigine dair dekontu da al icra dosyasini kapattir. Sonra da findex notuna bak ozaman anlarsın . Kesinlikle icra dairesinden dosyayı kapattir açık gorunuyordur buyuk ihtimal