Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İdari Yaptırım Cezası!

ekselans68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
149
55
28
Arkadaşlar merhaba.
12 yıldır bu alemdeyim maalesef..
Ve en sonunda dün tebligatı verder elime.
7200 TL.
Ne yapacam , ne yaptınız , ne yapardınız?
İşin garip tarafı tebligati gönderen ve cezayı kesen farklı bir sehirde bir kaymakam.
Nasıl oluyor? Suçun işlendiği yer dediği yere hayatımda gitmedim görmedim..

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,267
618
113
Arkadaşlar merhaba.
7200 TL.
İşin garip tarafı tebligati gönderen ve cezayı kesen farklı bir sehirde bir kaymakam.
Havale den.mi

gokhang

Üye
Yeni Üye
13
2
3
Arkadaşlar merhaba.
7200 TL.
Kardeşim devlete 3 kuruş borcun olsun o parayı almak için 5 kuruş harcar yine alır. Geçmiş olsun

ekselans68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
149
55
28
Kardeşim devlete 3 kuruş borcun olsun o parayı almak için 5 kuruş harcar yine alır. Geçmiş olsun
Doğru kardeş doğru da ; bir kaymakam neye göre nasıl taak diye 7.200 TL cezayı kesebiliyor.
Devlet o zaman komple el koysun , declet istemese bir tane site varlık gosteremez kimse de bjr kuruş yatırıp cekemez. Şimdi brn bu parayı nerden bulacam. Yine buralara asilacam.!

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,674
12,997
113
Arkadaşlar merhaba.
7200 TL.
Dost 1.5 sene önce 10 bin ceza da bana geldi .Ben henüz ödemedim . 7. Ayda bankalarım blokelendi . Bir gün çok paramiz olursa öderiz. 2. Ceza gelmesin bana yeter

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,674
12,997
113
Peki maaş hesabına da bloke geldi mi ( çalışıyor musun tabi bilmiyorum.. ).
Kanka 1 yıldır calismiyorum . Unideyken çalışıyordum o zaman bloke yoktu. Maaş hesabına bloke gelse bile şubelerden parayı alabilirsin . Onda için rahat olsun . 8 ay kafan rahat belki ödersin. Yapılandırma şansın varsa yapılandır . 12 ayda ödersin

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,674
12,997
113
Bu arada kabahatin işlendiği tarih 2018 şubat ayıymış.
( hanim soruyor hatırlıyor musun bu günde oynamış miydin diye , diyemiyorum ki oynamadığım gün mü var ki diye.. )
Amasya Valiliği mi yoksa
Benim de aynısı 2018 ocak ayı . Betvoleden oynuyordum. Havaleden gelmiş ceza . Ben antalyadayım . Amasya Valiliği ceza kesmiş

Speedy

SARI LACİVERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,552
1,810
113
Geçmiş olsun kardeşim .bende geçen sene ödedim 7300 TL .2010 yılındaki yaptığım havaleden dolayı.mecbur oducen borcu kardeşim.Tekrardan geçmiş olsun.Devlet bu işe el attı ceza yemiyen kalmiycak bu gidişle

Qwer123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
213
43
Geçmiş olsun kardeşim .bende geçen sene ödedim 7300 TL .2010 yılındaki yaptığım havaleden dolayı.mecbur oducen borcu kardeşim.Tekrardan geçmiş olsun.Devlet bu işe el attı ceza yemiyen kalmiycak bu gidişle
bende gecen sene
7300 yedim ödemedim bu sene vergi affı çıktı 5200 ödedim bazen erken ödememek lazımmmıs

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Neredeyse 5 sene olacak hala 5.000₺ borç olarak duruyor