Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket İdeal Kadın Nasıl Olmalı?

İdeal Kadın Nasıl Olmalı?

• Masum bir güzelliği olmalı, dikkat edenler farketmeli

• İdeal kadın diye birşey yoktur, sevdiğim kadın idealdir

• Benim eksik taraflarımı kapatacak özellikleri ve zevkleri olmalı ki bir bütün olalım

• Benimle benzer özelliklere ve zevklere sahip olmalı ki uyumlu bir çift olalım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Hangi kadından bahsediyoruz
a-) Sex için (Sexi olması lazım)
b-) Aile için (Seni ve çocuklarını sahiplenecek)
c-) Sosyal aktivite için (Onunla dışarıda vakit geçirmekten zevk alınan)
d-) İş hayatı arkadaşı (Seni işin ve yatırımların için yönlendirecek zeki ve akıllı biri)
Şimdi bana söyler misiniz bu dördüne sahip bir kadın var mı varsa çevrenizde mükemmel biridir kaçırmayın derim yoksa hepsi için teker teker ayrı kişilerle mi olacaz :)

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,995
63,946
113
d-) İş hayatı arkadaşı (Seni işin ve yatırımların için yönlendirecek zeki ve akıllı biri)
Şimdi bana söyler misiniz bu dördüne sahip bir kadın var mı varsa çevrenizde mükemmel biridir kaçırmayın derim yoksa hepsi için teker teker ayrı kişilerle mi olacaz :)
Aradığım kadını harika tarif etmişsin belki zamanla karşıma çıkar diye bekliyorum bende ;):cool::)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
a sıkkın hatalı sexsı olup ölü olanını cok gördüm :):) bı arkadasım çirkin kadın hastasıydı daha iyiler derdi yatakta ,denedim ve %90 haklı :)

Vesselam1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
46
28
nefes alsın ye.... tamam tamam şaka vurmayın :D sevdiğin kadın güzeldir özeldir her halikarda katlanırsın

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
a sıkkın hatalı sexsı olup ölü olanını cok gördüm :):) bı arkadasım çirkin kadın hastasıydı daha iyiler derdi yatakta ,denedim ve %90 haklı :)
Tamam işte hatalı değil cevabı vermişsin zaten arkadaşın ve sen çirkin kadınlardan hoşlanıyorum yatakta seni o kişiler tatmin ediyor olabilir ama seyir zevki de önemli ve kardeşim erkekten değil kadından bahsediyor hani erkek çirkin olabilir de kadın adı üstünde kadın amaç Sex ise seyri güzel olacak konakladigin liman gibi yani ayrıca çirkin kadın olmaz bakımsız kadın olur en çirkin kadını getir makyajı yap güzelce giydir yine bazıları için gideri olur buna emin ol :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Tamam işte hatalı değil cevabı vermişsin zaten arkadaşın ve sen çirkin kadınlardan hoşlanıyorum yatakta seni o kişiler tatmin ediyor olabilir ama seyir zevki de önemli ve kardeşim erkekten değil kadından bahsediyor hani erkek çirkin olabilir de kadın adı üstünde kadın amaç Sex ise seyri güzel olacak konakladigin liman gibi yani ayrıca çirkin kadın olmaz bakımsız kadın olur en çirkin kadını getir makyajı yap güzelce giydir yine bazıları için gideri olur buna emin ol :)
:) BN CIRKINDEN HOSLANIYORUM DEMEDIM , İÇİN FARKLILIK GOSTERIYOR DEDIM :) CORONA GUNLERINDE DE BITTI ZATI :)

Moderatör tarafında düzenlendi: