Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İfadeye Çağrıldım

Murat4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,268
2,516
113
Neye gore oldugu belli degil bu olayin ben ceza yemedin 2016dan beri hesaplara giren cikan belli degil.hatta bigun bankaci sasirdi siz ne is yapiyorsunuz dedi.bende sizin yaptiginiz isi yapiyorum dedim guldu.muhtemelen anlamadi bankaci oldugumu espri sandi.bakti hesaba her gun giren para kendi maasi kadar inanmamistir😂😂😂

Burakyesil7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
575
217
43
Beyler numara aradı işte adınıza Tebligat var adresinize mi yollayalım muhtarlığa mu diye ne Tebligatı dedim mali ceza tebligatı dedi isterseniz avukata filan yönlendireyim dedi dolandırıcı mı arayan kisi

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,145
1,429
113
Beyler numara aradı işte adınıza Tebligat var adresinize mi yollayalım muhtarlığa mu diye ne Tebligatı dedim mali ceza tebligatı dedi isterseniz avukata filan yönlendireyim dedi dolandırıcı mı arayan kisi
Avukattir ara özür dile oducem de

Yellow13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
949
330
63
Üzülerek belirtmek istiyorum yıllardır oynuyoruz en az 1000 işlem yapsak bu zamana kadar 100 hesap şüpheli işlem diye ceza kesseler 100*8= 800 bin böyle işmi olur 1 defa ceza yediğin zaman konu kapanmıyor muş bu konu hakkında tecrübesi olan varmı?

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,455
4,433
113
Üzülerek belirtmek istiyorum yıllardır oynuyoruz en az 1000 işlem yapsak bu zamana kadar 100 hesap şüpheli işlem diye ceza kesseler 100*8= 800 bin böyle işmi olur 1 defa ceza yediğin zaman konu kapanmıyor muş bu konu hakkında tecrübesi olan varmı?
Sende oynama kaçak nesineden oyna

Loverman

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
226
43
ülkede adalet varsayılırsa tabii mantık dışı bir şey.. ama adalet varsayarsak..

Yellow13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
949
330
63
ülkede adalet varsayılırsa tabii mantık dışı bir şey.. ama adalet varsayarsak..
Doğru fakat ben sadece 1 defa ceza gelir diye düşünmüştüm fakat öyle değilmiş 5 yıl oldu oynuyoruz şimdi araştırınca nasıl bataklığa düştümüzü farkettim zaten batmışsız hayatımız kaymış bu tarz cezalar insanı bitirir