Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İfadeye Çağrıldım

Lionn11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
111
52
28
40k mı yok 500k ..sacmalamayın bea ..ceza yersenızde ödemeyıın..herseyı bu hukumet yaptı gıttıklerındede bı sekılde yok olucak ceza gorursunuz...askerlık yuzunden 400 tl ceza yemıstım yoklamaya 1 ay gec gıttım dıye..askerlıgı yaptım geldım 3 sene snra ceza kayboldu..itiraf etmeyın kabullenmeyın ceza gelırsede ödemeyın ..faizi yok artması yok kalsın oyle..banka sorunları dısında maas dısında bısey olmaz dıye duyuyorum
benim bankaya da telekoma da borcum var arayan da yok borç kağıdı var e devlette bişey yapanda yok ama papara felan kullanmayın derim sadece ben bi kaç gün oldu sildim artık tamamen ilişiği kestim paparadan kasssa yöntemi var beyler ordan yatırın çünkü kişi adına gitmiyor direk referans kodu ile atm den çekiliyor girip bakın derim o daha iyi kişi yok bişey yok kafana göre

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Senin mantığına göre polis eve de girer, kanun var savcılık talebi olmadıkça polis hiçbirşey yapamaz, sadece ifade alır , müşteki suçlu diye bir kavram yoktur, müşteki ve şüpheli kavramları vardır, mahkemeye çıkıp yargılanırsan ve ceza yersen suçlu olursun
Müşteki mağdur müşteki suçlu diye kavram vardır bilip bilmeden konuşma kaç kere mahkemeye çıktım benden iyi mi bilicen ifadeye çağrılmışsın suclu şüpheli diye 7 sülanene kadar bakarlar teline de bakarlar. İfadeye çağrılmışsın adı ustünde

ceroxlive

LOSER
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,077
1,440
113
ppa*para pa*fix falan hikaye 50 100k çeken adamlar bitcoine geçti biz bonus sevdası yüzünden stresle oynuyoruz ben bitcoine geçiyorum bonusu bırakıp. Ha bonuslu bitcoin yatırım alan site varsa onu yapacagım isteyene video atarım nasıl yatırıldıgın. Boşverin beyler paparayı 30dk ugraşırsınız ama risk kalkar ben geçiyorum bugünden itibaren

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Müşteki mağdur müşteki suçlu diye kavram vardır bilip bilmeden konuşma kaç kere mahkemeye çıktım benden iyi mi bilicen ifadeye çağrılmışsın suclu şüpheli diye 7 sülanene kadar bakarlar teline de bakarlar. İfadeye çağrılmışsın adı ustünde
Müşteki suçlu diye 1 tane evrak göster dişimi kırıcam, sen müşteki sanık olayından bahsediyorsun o dediğinde soruşturma sonrası dava açılırsa olur, müşteki demek şikayetçi demek, arkadaş bu arada şüpheli müşteki değil

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Mahkemenin gözünde ifa
Müşteki suçlu diye 1 tane evrak göster dişimi kırıcam, sen müşteki sanık olayından bahsediyorsun o dediğinde soruşturma sonrası dava açılırsa olur, müşteki demek şikayetçi demek, arkadaş bu arada şüpheli müşteki değil
Bak oku kardeş Screenshot_20211001-161050.png

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Şüpheli diye çağrılmış adam zaten adı ustunde polis usulsüz iş yapmaz o bilmiyor mı kanun kitap

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Şüpheli diye çağrılmış adam zaten adı ustunde polis usulsüz iş yapmaz o bilmiyor mı kanun kitap
Polis savcının verdiği emiri uygular kafasına göre 1 tane işlem yapamaz hakkında görevi kötüye kullanmaktan soruşturma açılır bana öğretme 4 tane polisi yargılatıyorum su anda

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Koyduğun yazının sonunu okumadın herhalde? Vermek zorunda değildir!!!
Vermek zorunda değil ama polis telini karıstırması da suc degıl anladın mı sımdı şüpheliysen polisin buna hakkı var. Yanı konuda polisin hakkı yok denılmış oyle bısey yok.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Polis savcının verdiği emiri uygular kafasına göre 1 tane işlem yapamaz hakkında görevi kötüye kullanmaktan soruşturma açılır bana öğretme 4 tane polisi yargılatıyorum su anda
ADam a tebligat gitmiş ifadeye cagrılmıs polis kafasına göre iş yapmks olmuyor Kı savcılık kararıyla ifadeye cagrılmıs adam zaten .

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Polis telefona savcılık kararıyla el koyar , karıştırmak nedir
İşin o kısmı sacma işte. Polis karıştırma hakkı var ama diğer taraftan da vçsen vermek zorunda değilsin. Yanı polisin vicdanına bırakmış kanun seni. Allah komseyı düşürmesin

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,863
466
83
beyler o değilde benim adres farkli yerde gözüküyor ceza yersem nasil haberim olacak dostlar?