Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu İgorbet 200 FreeSpin Deneme Bonusu

Efean06

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
57
5
8
kımse oynamasın burabdan gecen spor bonusunu cevırdım coklu ıp deyıp bonusu kazancımı slldi

vitra5050

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12
4
3
Bakiyesi silinen arkadaslar muhtemelen baska oyunlara gectiginiz icin silinmiş. Yorumlari okuyunca korktum biraz ama dededen başka oyuna girmedim 1680tl oldu kasa havale ile cekim talebi verdim 20dk icinde yatti para

csoylu006

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
90
31
18
Hahahah seni şöyle yavaşça cashwine alalım o zaman kral. Canlı destekteki elemanların cinsel uzvunun keyfine göre kaba etten sallama kullanıcı adları söyleyerek çoklu üyelik diyip nasıl banladıklarını bi gör :D
Tarabet var bide oda aynı b…kun lacivertli

mltemm

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10
5
3
ben de üye olmuştum. sadece gates of olympos da kullanılması gerekiyordu. kazanç dahil. genellikle o yüzden iptal ediliyor. eğer başka oyuna giren olduysa sebebi o olabilir beyler.
Dolandiri bunlar bana freespin kazancınızı diğer slot alanlarında kullanabilirsiniz dediler ödemediler parayı dolandırıcı bu şerefsizler

mesut166

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12
3
3
1saattir bekliyorum çekimi ara ara bakıyorum iptal edilip bakiye hesaba geri düşüyor gene talep verip Müşteri hizmetlerine yazıyorum işlem sırasındaki diyor hesaba düşüp duruyor daha ödemediğin 20.40 tan bu yana

batuhnskrya

BONUS AVCISI
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
285
107
43
1saattir bekliyorum çekimi ara ara bakıyorum iptal edilip bakiye hesaba geri düşüyor gene talep verip Müşteri hizmetlerine yazıyorum işlem sırasındaki diyor hesaba düşüp duruyor daha ödemediğin 20.40 tan bu yana
Payfix vercenn kral

alprcrln

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
75
28
18
1100 sadece gateste yaptim 200 verdim payfixle gelirse yazarim.