Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Iknowbet 250 FreeSpin veya Freebet Deneme Bonusu

ilkereroz

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
65
11
8
Madam destny den denedim cekim talebi verdim 10 dk da odediler vallahi odedi adamlar ben aldim arkadaslar gercekten kolpa falan yok bence guvenilir yoksa neden para yatrmayana 500 tl odesin
5k yaptim 30TL'den spin sakladım madame destiny'de 500 çektim gönderdiler.

1354 TL'de 1200 çekim talebi verince Red yedi ana bakiyeye düştü geri para. Canlı destek tüm bakiye olarak çekim talebi veriniz, oyun için spin saklaması yapmayınız dedi. Çekim talebi verdim 15 saniye sonra ödediler. :)

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113

1354 TL'de 1200 çekim talebi verince Red yedi ana bakiyeye düştü geri para. Canlı destek tüm bakiye olarak çekim talebi veriniz, oyun için spin saklaması yapmayınız dedi. Çekim talebi verdim 15 saniye sonra ödediler. :)
Ben buna kumarcı derim 😄 güle güle tokatla site sağlam yerden geldi ama ilk gün paylaşmakla hatayı ben yaptım

Son düzenleme:

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,805
6,581
113

Helal olsun vurun tokadı bunlara .

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
olm bu sitenin canlı desteği ayık değil siteye kayıt olurken ikincil ad kabul etmedi bonus talep ediyoruz bilgiler doğrulanmadığı için red veriyor canlı desteğe yazıyorum bilgileri güncelledikten sonra talep verebilirsiniz diyor kişisel bilgiler sekmesine giriyorum güncellemeye isim güncellemesi engellenmiş desteğe bunu anlatmaya çalışıyorum papağan gibi aynı şeyi tekrar ediyor adam yazdıklarımı mı okumuyor çözemedim taksiciyle sarhoşun sen bana kaç para vericen abi muhabbetine bağladı sinirlendim sövüp kapattım awk metçisi ne içiyorsan acil bırakman lazım

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,499
9,832
113
olm bu sitenin canlı desteği ayık değil siteye kayıt olurken ikincil ad kabul etmedi bonus talep ediyoruz bilgiler doğrulanmadığı için red veriyor canlı desteğe yazıyorum bilgileri güncelledikten sonra talep verebilirsiniz diyor kişisel bilgiler sekmesine giriyorum güncellemeye isim güncellemesi engellenmiş desteğe bunu anlatmaya çalışıyorum papağan gibi aynı şeyi tekrar ediyor adam yazdıklarımı mı okumuyor çözemedim taksiciyle sarhoşun sen bana kaç para vericen abi muhabbetine bağladı sinirlendim sövüp kapattım awk metçisi ne içiyorsan acil bırakman lazım
Tam orOS site uğraşma 5 kere deneme talep ettim bilgiler doğru mk sitesi en son 5 ip dedi

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,499
9,832
113
Bu namussuz site üye olmuştum bonus eklemedi 5 hesap varmış sözde şimdi konuyu hortlattin multi actim 100 ekledi 😀😀