Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket İlk Aşkını Unutabildin Mi ?

İlk Aşkını Unutabildin mi ?

• Evet

Kullanılan: 12 34.3%
  • Hayır

Kullanılan: 20 57.1%
  • Bilmiyorum

Kullanılan: 3 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    35
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,697
12,743
113
Ben kimseye yersen ayağı yapmam sen şopar mısın kardeş üstüne alındın birden bire çözemedim seni
Neyse uza
Para vermemiş mişte bilmem neymiş :D Millette Bi gram karakter kalmamış knk nasıl olcak bu ısler
Ya karakteri senden öğrenicem değilim kardeşim her biriniz saf tutmuşsunuz para alamayan adam bize düşman olmuş hadi öpüyorum seni her konuda eskisi gibi daha çok olacağım bolca görürsün :)

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Neyse uza

Ya karakteri senden öğrenicem değilim kardeşim her biriniz saf tutmuşsunuz para alamayan adam bize düşman olmuş hadi öpüyorum seni her konuda eskisi gibi daha çok olacağım bolca görürsün :)
Uza mı

Paralarımı yerken peşimden koştuğun ss leri attırma bana romanika

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,697
12,743
113
Uza mı

Paralarımı yerken peşimden koştuğun ss leri attırma bana romanika
Ben senin peşinden koşmadım umut, he paran bana geçtimi geçti bende yalan yok çok kiyağin oldu o konuyu zaten yalanlamam, ama bi para istedim göndermedim diye düşman oldu o konuda haksızsın

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Ben senin peşinden koşmadım umut, he paran bana geçtimi geçti bende yalan yok çok kiyağin oldu o konuyu zaten yalanlamam, ama bi para istedim göndermedim diye düşman oldu o konuda haksızsın
Ben kimseye düşman olmadım romanika para adamı bozar kimin ne olduğunu öğrenmiş olduk olay bu mevzu para değil
Milletin arkasından iş çevirdin ona ayrı buna ayrı konuştun hep ikili oynadın delikanlı adama yakışmaz he bu arada şopar dan Tony Montana mı olur la :D

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,825
76,323
113
Sen herkese karşı aynısın karakterin o eski sohbetin olanlardan kim kaldi bir bak bakalım Emre kim haksız gorursun yeni üyeler işte mesaj sayın var diye bir sey saniyorlar herkese aynı şeyi yaptın çünkü kabul et

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,825
76,323
113
Sen herkese karşı aynısın karakterin o eski sohbetin olanlardan kim kaldi bir bak bakalım Emre kim haksız gorursun yeni üyeler işte mesaj sayın var diye bir sey saniyorlar herkese aynı şeyi yaptın çünkü kabul et
Shellac reis gelmis o yuzden uzatmayalım

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,697
12,743
113
Haklisin kardeşim sende para istemistin sana da göndermedim diye düşman oldun

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,825
76,323
113
Haklisin kardeşim sende para istemistin sana da göndermedim diye düşman oldun
Karsindakine adam muamelesi yapacaksın konu para değil alırken 3 4 5 ver al bi kere sor cevap verme gecistir diyeceksin ki benim durum bu şu kusura bakma kardesim susarsan böyle olur neyse uzamasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...