Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu İlkbet 15 TL Freebet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Aldık sonunda bonusu. Üstteki arkadaşlar bitti demiş ama ben şimdi aldım bakalım hayırlısı. :)

Bu arada bu altyapıdaki sitelerde bonuslar çekilebilir tutar olarak görünmez ama... Nema problema böylesi daha iyi. :D

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,880
50,718
113
Bonusu bi alayim dedim bi cevrimli 20tl eklendi bide 20 tl nakit eklendi :)

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Malatya + Ludogorets iy 0,5ü gömecektim 15'in hepsini kombini pratiğe dökme aşamasında önce Malatya'yı kaçırdım sonra ...... diyerek tuvalete gittim geldim elime telefonu aldım Ludo'dan gol geldi. Ben de içimde kalmasın diye iy 1,5 üstlerine 5 lira bastım. O da kesin birinden yatar. Saplayacam böyle işe yav... :D

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Malatya + Ludogorets iy 0,5ü gömecektim 15'in hepsini kombini pratiğe dökme aşamasında önce Malatya'yı kaçırdım sonra ...... diyerek tuvalete gittim geldim elime telefonu aldım Ludo'dan gol geldi. Ben de içimde kalmasın diye iy 1,5 üstlerine 5 lira bastım. O da kesin birinden yatar. Saplayacam böyle işe yav... :D
Tahmin ettiğim gibi biri yattı ve tahmin ettiğim maçtan yattı. Maçlardan ziyade kupon gidişatı hakkındaki tahminlere para verseler iyi olurdu. :D

Lavaboya gittiğinden yatmama mı üzüleyim yoksa son saniyede gelen golün hakem hatası ile iptal edilip, iptal kararından hemen sonra uzatma olmadan ilk yarının bitmesine mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...