Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu İlkbet 15 TL Freebet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet_s234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
321
62
28
Bende 30 aldım olurda çevirirsek zaten fazla bonus yatırmışız diye parayı ödemezler :D

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
15 almıstım mactan once basaksehir gs macına iy kg girdim 5.70 orandan kupon hala sonuclanmadı :d

starworld

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
267
74
28
fazla verdikleini görmeyeceklermi sanki sizde alemsiniz oldu da çekim noktasına geldiniz sizce verirlermi? :D bence bağlanın söyleyin fazla verdiniz diye yoksa ilk aldıgınız 15 tl kazansanızda olayı çakar çekiminizi vermezler onlar yanlış yaptı diye siz de yanlış olmayın

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
kupon sonuclandı gelen 85i 2.02 orandan moreirense macı 1.5 üste bastık gelirse cekim talebi vercem bakalım

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,972
1,062
113
fazla verdikleini görmeyeceklermi sanki sizde alemsiniz oldu da çekim noktasına geldiniz sizce verirlermi? :D bence bağlanın söyleyin fazla verdiniz diye yoksa ilk aldıgınız 15 tl kazansanızda olayı çakar çekiminizi vermezler onlar yanlış yaptı diye siz de yanlış olmayın
ilki yattı tekrar istedim tam deneyemedim bonusu diye 45 tl daha verdiler onla da kupon yaptım şimdi tekrar istiycem :D

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
maç 2-1 oldu kupon yine sonuclanmadı amk 15 dakika da bunu bekleyecez

Samet_s234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
321
62
28
Kupon yatsında. Can sıkıntısı burdan alıp alıp oynamak lazım zaten çevirsekte alamayız artık :D

laquica

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
235
37
28
Veriyorlar da çekim yapamazsın ki. bonus suistimal deyip ödeme yapmazlar :D @dagcan06

Rollingci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
100
42
28
yani illa her betco sitenin bokunu çıkarcaksınız

deligönlüm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
235
31
28
Bunlar Ne Ayak Beyler 15 Tl yerine
30 tl eklemişler ana bakiye üzerine birde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...