Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İmkanı Olan Yardım Etsin.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
6,971
113
Kızılay a 3 ayda bir kan verirdim. Annem Cerrahpaşa tıp fakültesinde karaciğer den ameliyat oluyordu acil 4 ünite kan lazım oldu ameliyathaneden çağırdılar hastanemizde yok dediler ve kızılay kan bankasına yönlendirdiler taksi tuttum gittim kan almaya parayla satıyorladı 400 tl o zamanın parasıyla hemen taksiyle geri döndüm babamdan aldım parayı ve kan almaya geri gittim. O gün annemi kaybettim. Kan vermeyi de bıraktım.

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Kızılay a 3 ayda bir kan verirdim. Annem Cerrahpaşa tıp fakültesinde karaciğer den ameliyat oluyordu acil 4 ünite kan lazım oldu ameliyathaneden çağırdılar hastanemizde yok dediler ve kızılay kan bankasına yönlendirdiler taksi tuttum gittim kan almaya parayla satıyorladı 400 tl o zamanın parasıyla hemen taksiyle geri döndüm babamdan aldım parayı ve kan almaya geri gittim. O gün annemi kaybettim. Kan vermeyi de bıraktım.
Mekanı cennet olsun kardeşim tamamen ordakilerin işi bu kan parayla satılmaz şikayetci olman lazımdı böyle insanları böyle işlere getiriyorlar işte

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Kızılaya hiç güvenmiyorum bende parayla kan mı satılır
Başın sağolsun kardeşim

Brs20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
247
103
43
Arkadasim kizilaya duzenli kan veriyordu. 2 sene once kaninda HIV virusu saptandigi gerekcesiyle artik kizilaya degil hic bir yere kan veremiyor.Esi bosanma davasi acti kizilay aids dedi.Arkadasin temiz oldugu kaninda aids mikrobu bulunmadigi tescillendi ancak bosanma surecinde esiyle tartismalarinin boyutlari degistigi icin bosandilar. O da isyan ediyor kizilaya

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
yaptığımız bağışların hiçte yerine ulaştığını düşünmüyorum nedense

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Bence uzerine daha fazla koyularak ulasiyordur calinan miktar varsa ancak uzerine eklenen miktardan olur diye dusunuyorum
evrak üzerinde o şekildedir dediğin ama gerçekte sanmıyorum öyle bişey olacağını

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Şerefsizlere bende kan veriyodum 0rh (-) bide değerli kandı. Bilerek hastaneler kan yok diyor satiyolar kani kansizlar bagislamayin o pezevenklere kan falan

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
ımkanı olan cevresındekı etrafındakı komsusuna yardım etsın o ulkelerdekı kadar kendı ulkemızdede var muhtac ınsalar kac kısı ıntıhar edıyor cogu kısı aksam yemek yemıyor hıc yoktan gorursun gorerek yardım edersın evıne erzak alırsın cocuguna gıyecek ayakkabı alırsın tamam yemendekı ınsanlarda muhtac ama once kendı Ulkemızdekı ınsanları gormek lazım dıs bır ısvıcre amerıka kanada degılızkı bız taa yemendekı ınsanları dusunelım kendı semtımızde de ac yatan ınsanlar var kısın yırtık ayakkabıyla gezen cocuklarımız var once kendı ınsanımız hıc yoktan ettıgın yardımın yerıne ulastıgını bılırsın

manzak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,011
265
83
Rabbim rahmet eylesin..
ne ciğer bıraktın, ne yürek bu vicdanlara sığmaz.. :(

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Aynen kardeşim senin kan en nadir bulunan bunlara verilmez acil kan isteyenler her yerden yayın yapıyor @X-RAY

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Zaten Kızılayı araya girmediği yardım kuruluşlarına vermek lazım çoluk çocuğa yazık günah ne halde yaşamaya çalışıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...