Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İmparator Panathinaikos'da

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
bütün aveller toplanmış yine hocanın fon olaylarında para yatırıp çekmesi dışında dosyada hiçbir ismi geçmemesine rağmen mabaddan sallamakla geçiyor hayatınız. hiç beyniniz çalışmıyor açın fatih altaylı'nın inatla olayı fatih hoca üstüne yıkmaya çalışmasına rağmen avukat rezan epözdemir ile programını izleyin. olaya fatih terim fonu dendi diye hocayı hiç sevmeyen cüneyt özdemir bile bu olayda en mağdur fatih terim çünkü olayla alakası olmamasına rağmen onun adı verildi dendi.
Sen kumar oynuyorsun diye senin kimse gözünün yaşına bakmaz cezayı yapıştırır. Adamın konusu böyle basit bir konuda değil. Neyin ne olduğunu ya biliyorsun sırf gslisim diye işine gelmiyornya da anlamicak kdr avel olan sensin

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Bosuna kimseyi savunmayin biz fatihin olayinin gercegini asla bilemeyiz ama kameralari şeyini gosteren ahlakli bir adamdan her seyi beklerim

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,412
3,989
113
Ona gerek yokki. Memlekette adama kimse dokunmuyor doğuştan torpilli usta
Millet ailesini bu kadar savunmaz bu adami savundukları kadar suclu veya sucsuz orasi adaletin iside ulkede adalet kol geziyo me
Bu ülkede bir yangın çıkar herkes meeler
6 ay önce pirom diye yangin çıkardılar
Milyonlarca baş peşinden gitti
En son kovmaya çalışıyorlardı
Türk insanına laf anlatmak zor
Şimdi de fatih hoca suçlu diye melemeye başlamışlarsa yapacak bir şey yok
Bu melemiye de belli bir süre dinleyeceğiz
Koyuna laf anlatılmaz
Millete koyun diye diye bu ulkenin adalet sistemini cokerttiler .
Bu ülkede bir yangın çıkar herkes meeler
6 ay önce pirom diye yangin çıkardılar
Milyonlarca baş peşinden gitti
En son kovmaya çalışıyorlardı
Türk insanına laf anlatmak zor
Şimdi de fatih hoca suçlu diye melemeye başlamışlarsa yapacak bir şey yok
Bu melemiye de belli bir süre dinleyeceğiz
Koyuna laf anlatılmaz
Fatih hocani bu kadar içten savunma nedenin ne ? Fatih beyin koyunu

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
Birincisi üslubunu düzelt. Şu konuşma tarzını sanal ortamda yapma kimseye . İkincisi Fatih terim sen sırf gs lisin diye babanın oğlumu. Üçüncüsü ise milyon dolarları olan 70 yaşında bir insan halen neden parasını katlamaya çalışır bu ne aç gözlülüktür. Hadi aç gözlüde olabilir. Legal olmayan bir işlemde hem kendi hem başkasınida nasıl sürüklüyor uçuruma para hırsı yüzünden?

dayı siz kafayı mı yediniz yaşından bağımsız herhangi bir insanın bizzat kendi parasını nasıl kullandığından size ne :D hala baskasını sürüklüyor diyor olayı bilmediğin buradan belli fatih hoca kimseyi sürüklememiş bilader anlamıyor musunuz gidin avukatları dinleyin . seçil erzan denen kaltak hocanın ismini kullanıyor hocanın bu mevzuda baska olayı yok.

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
dayı siz kafayı mı yediniz yaşından bağımsız herhangi bir insanın bizzat kendi parasını nasıl kullandığından size ne :D hala baskasını sürüklüyor diyor olayı bilmediğin buradan belli fatih hoca kimseyi sürüklememiş bilader anlamıyor musunuz gidin avukatları dinleyin . seçil erzan denen kaltak hocanın ismini kullanıyor hocanın bu mevzuda baska olayı yok.
Ben sana gelip paranı bankadan çek bana ver sana o parayı şu kdr yapcam desem düşüncen ne olur söylesene

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Imparator diyince ibrahim tatlıses Anladim

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,412
3,989
113
Bence hayatlarini bolluk icinde yasayanlar icin birbirinizi kırmayın . Bu ulkede ne vatanseverler hain cikti ne ulke aşıkları suclu cıktı kim ne yaptiysa elbet çeker.

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
Banane nasıl kullanırsa kullansın. Gitsin faize yatırsın . Dolar altın alsın. Gayrimenkule yatırsın parayı. Bu şahıs böylemi yapıyor

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
Ben sana gelip paranı bankadan çek bana ver sana o parayı şu kdr yapcam desem düşüncen ne olur söylesene

aksjfalkfaklsfakl dayı sen alelade bir insansın bunu alelada birisi derse kimse buna girmez zaten. ama yıllardır muhattap olduğun bir güven oluşmuş koskoca banka şube müdürü sana bununla geliyor. sanki bu olay sizin başınıza gelse aman ben para kazanmayayım boşver diyeceksiniz şekillerinize bitiyorum :D

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
Bence hayatlarini bolluk icinde yasayanlar icin birbirinizi kırmayın . Bu ulkede ne vatanseverler hain cikti ne ulke aşıkları suclu cıktı kim ne yaptiysa elbet çeker.
Dostum ben burda kendini bilmez birileri bana bel altı konuştu diye kırılmam. Yüreği olan gelir gözümün içine bakarak o kelimeleri yapar. Sadece görüş yazdım. Millet yazacak bişey bulamayınca hakarete başlıyor

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
aksjfalkfaklsfakl dayı sen alelade bir insansın bunu alelada birisi derse kimse buna girmez zaten. ama yıllardır muhattap olduğun bir güven oluşmuş koskoca banka şube müdürü sana bununla geliyor. sanki bu olay sizin başınıza gelse aman ben para kazanmayayım boşver diyeceksiniz şekillerinize bitiyorum :D
Ben deveyi hendek atlatmaya gidiyorum. 😉

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,673
889
113
Bu ülkede muhalif parti genel başkanı terör örgütünü kınayamıyor bir şey olmuyor.
Bu ülkede terör örgütünün elebaşının mektubu ulusa sesleniş niteliğinde tüm kanallarda okutuldu. osman öcalan iti trt ye çıktı ulusa sesleniş yaptı birsey olmadı onlarada birsey olmaz kral

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,412
3,989
113
Parayi alanda verende suclu bu konumda benim gozumde millet acliktan ölürken yokluk cekerken yok oyle bedavaya köfte. Benim kardesim bile marketten fiş almadan çıkmıyor. Bunlar dekont alamayacak kadar eşsekler. Bu mevzu 10 sene ye anca aydinlanir zaten