Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu İnbet - Deneme Bonusu

adsyksl

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
76
18
8
Oylede suan kasa 100oldu ve ust aldim olurda cekim yaparsam ust oynamissinz iptal falan der eminim
benim kasa 250 oldu sayilir simdi cekim vericem umarim alt/ust oynadiniz gecersiz demezler sordugumda var dediler ama site çöpe benziyor

Empambe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
251
102
43
çevrim son maçtan yattı yahudilere oynadık 3.5 üst diye dakika 11 de durum 1-1 oldu bu iş tamam dedik şu an 90+.dakika durum hala 1-1 :D kupon gelseydi bakiye 270 tl olacaktı.ahhhh hitler ahhhhh bir gün yakmadığım her yahudi için bana küfredeceksiniz demişsin.ulen hitler senin gelmişini geçmişini ..... :D

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Ya beyler ney bir sekilde cevap verecek biri yokmu alt ust kesınlıkle yasak dedi canlı destek ne oynucam biz :) oynarız simdi bıyçseye oda yasak olur net bilen yokkmu

adsyksl

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
76
18
8
alt üst oynuyoruz çevrimden düşmüyor taraf bahsi aliyoruz çevrimden düşmüyor ne salak bi site bu

Uk639

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
19
18
Ya beyler ney bir sekilde cevap verecek biri yokmu alt ust kesınlıkle yasak dedi canlı destek ne oynucam biz :) oynarız simdi bıyçseye oda yasak olur net bilen yokkmu
Bana alt ust alabilirsniz dedi orana dikkat edin yeter lakin cevrimden dusmuyor alt ust salliyo herkesi desstek

Ysysysys11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,504
277
83
Ben üye olamadım bitürlü üyeligi tamamla diyorum yine aynı sayfaya atıyor

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Tarayıcını temızle telefonunu ucak moduna al AC tekrar dene yada Tarayıcını degıstır

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Ya beyler temiz macına oynadım 2 set 2 kazandı bakıyem 170 oldu cevrım den dusmedı anlamadım gıttım

Empambe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
251
102
43
musa
atlas bey bi sorum var başka da yok

forumda okudum

kimileri alt üst serbest diyor kimileri değil diyor

çevrimden düşmüyor muş

alt veya üst

doğrusu ne

ATLAS
Efendim alt üst oynamayınız

çevrimden düşmeyebiliyor

musa
bonus yanar mı peki alt veya üst oynanınca

ATLAS
yanmaz efendim ama tutarsa düşülücek orandan

düşmez o kadar
musa
ok.tşk.

tiestocu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,242
255
83
cekim işlemleri sabah 10 la gece 23:59 da oluyormus cevirdik kazandık bakalım bakiyeyi anında 250 ye duşurduler
yarın odeme yapacaklarmı bakalımcej.PNG