Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol İngiltereden Bir Tüyo Geldi 3.5 Üst

sevk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,415
380
83
Maçı veren adam ingilterede menajer şuan sıfır şaka

sevk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,415
380
83
asaton villa şuan ligin en az gol yiyen 2.takımı ama 3.5demiş

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,888
24,016
113
Babamla tapu kadastrodayım şu an işlemler bitsin basıyoruz

sevk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,415
380
83
ben oynadım valla nolur nolmaz

sevk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,415
380
83
aaarondavis.jpg

10 numara Arron Davies menajer şuan adam 11 numara bale Arron Davies yazları antalyaya gelio bizim abinin suite şaka değil

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Ya boşverin o tüyo işlerini kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş tff 3.ligte arkadaşım top koşturuyor takim ismi vermeyecegim hatta bugün maçı vardı kaç defa sordum oğlum bir tüyo ver lan kardeşim valla şike olacaksa da mac saatine kadar kimse bize birsey söylemez demişti maça çıkmadan 10 dakika önce hoca gelir konuşur böyle böyle rakip takımın puana ihtiyacı var atmıyoruz der maçtan sonra da 3 er 5 er dağıtırlar demişti bugün Kü maçta favori onlardı puan kaybettiler 100 bastim 500 aldım 2 maça

zaz40821

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,112
299
83
Ben Arron Davies abimize canı gonuldrn inanıyorum

sevk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,415
380
83
Ya boşverin o tüyo işlerini kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş tff 3.ligte arkadaşım top koşturuyor takim ismi vermeyecegim hatta bugün maçı vardı kaç defa sordum oğlum bir tüyo ver lan kardeşim valla şike olacaksa da mac saatine kadar kimse bize birsey söylemez demişti maça çıkmadan 10 dakika önce hoca gelir konuşur böyle böyle rakip takımın puana ihtiyacı var atmıyoruz der maçtan sonra da 3 er 5 er dağıtırlar demişti bugün Kü maçta favori onlardı puan kaybettiler 100 bastim 500 aldım 2 maça
varsa paylaşın bro faydalanalım

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,846
151,290
113
tottenham dan gol haberi var perde açıldı :rolleyes:

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
varsa paylaşın bro faydalanalım
Diyorum ya dostum şike yapilacaksa bile son dakika ya kadar haberleri olmuyormuş ama takım arkadaşları arasında şike yapan da çok diyor kulüp para vermeyince yolunu iddaa dan bulan çok muş

Lisandrolopez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
408
272
63
Şike yi futbolcular değil hakemler yapar