Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İnisiyatif Bonusu

Dmtm25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
399
81
28
Gencler biliyorum cogunuz para olmayınca siteden inisiyatif bonusu istiyorsunuz zamaninda yatirimlarim var ekleyin diye bende yapiyorum hatta bu aralar cidden para yok sponsor veya sponsor disi her yere yatirimim var inisiyatif gösterip para ekler dediginiz site varmi yazalım??
betmoon da kayda değer bi yatırım geçmişin varsa orası verir

zlatan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,943
706
113
Betmoon 75 tl freebet verdi insiyatif bonusu.Futbolda çevirdik. 1.30 oranlı masa tenisi son sette 6-1 den 7-11 yenildi. Bunu da gördük imkan olsa sağlayıcıdan masa tenisi kategorisini sayfamdan gostermemesini talep ederdim okadar nefret ettim bir değil iki değil kaç oldu bu.

Hk532

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,152
481
83
Sekabet ve dumanbette binlerce yatırımim var ama uğraşmaya değmez verecekleri cevap belli

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Betmoon 75 tl freebet verdi insiyatif bonusu.Futbolda çevirdik. 1.30 oranlı masa tenisi son sette 6-1 den 7-11 yenildi. Bunu da gördük imkan olsa sağlayıcıdan masa tenisi kategorisini sayfamdan gostermemesini talep ederdim okadar nefret ettim bir değil iki değil kaç oldu bu.
Mail mı attın canlı destekten mı istedin

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Dinamobet yatırımınız varsa veriyor. Ben 2-3 defa şans bonusu aldım. Ama 15-20 kiran veriyorlar

yusufff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
678
111
43
Bets10 num yazdığı cevapp vayy be binlerce tl yatırdık senelerdir :(

Size yardımcı olmayı gerçekten isteriz fakat kullanıcılarımızın talepleri üzerine bonus tanımlaması yapabilmemiz sistemsel olarak ne yazık ki mümkün olmamaktadır.

Dmtm25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
399
81
28
Benim var sordum bakalim simdi yetkili birime iletmis kisa surede sonuclanir dedi ne olcak gorucez :)
farklı tarihlerde arkadaş ve ben istemiştik 100 er tl freebet verdiler ve rakam söylemedik biz 5- 10 beklerken 100 eklediler freebet maksimum 500 çekim sınırı koydular sadece

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
ulan gencodan asyadan dinamodan istedim yok dediler hepside

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Betticket 10 k fala vardır yatırım.Verirler mı bana da

halil889*

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,748
1,170
113
betmoon ve favorisene benim yatırımlar destek vermez site içi mesajla sansını denedim bakalım

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
hangileri insiyatif verin beyler bi yazın ya