Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Instagram Sayfamı Nasıl Kurtarabilirim

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,842
3,468
113
Arkadaşlar 5 aydır uğraştığım büyük bir emek verdiğim Instagram sayfam kapatıldı 😡😡
Beni kıskanıp çekemeyen 3-5 kişinin attığı spam nedeni ile neden pat diye kapatılır 4.000 üstü takipçim vardı
Nasıl açtırabilirim bir yolu yok mu ?
24 saat içinde incelenecek uygun görülürse bir çözüm üretebilirsiniz diye hata verdi

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,842
3,468
113
Arkadaşlar 5 ay önce açmış olduğum büyük emek verdiğim Instagram hesabım bir velet yüzünden kapatıldı 😡
3.500 üstü takipçim vardı kapanma sebebi 18 yaşındaki bir veleti kadın sandım sohbet etmek istedim ama bana sert konuşmaya başlayınca bende sert konuştum çevresindeki kişilere spam attırdı sayfam eğlenceli gezip gördüğüm yerleri paylaştığım bilgi verdiğim sayfa idi en ufak rahatsızlık vermiyordu
Bu hesabı nasıl kurtarabilirim ?

Scarface067

🥀🥀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,647
1,761
113
Arkadaşlar 5 ay önce açmış olduğum büyük emek verdiğim Instagram hesabım bir velet yüzünden kapatıldı 😡
3.500 üstü takipçim vardı kapanma sebebi 18 yaşındaki bir veleti kadın sandım sohbet etmek istedim ama bana sert konuşmaya başlayınca bende sert konuştum çevresindeki kişilere spam attırdı sayfam eğlenceli gezip gördüğüm yerleri paylaştığım bilgi verdiğim sayfa idi en ufak rahatsızlık vermiyordu
Bu hesabı nasıl kurtarabilirim ?
Instagram a mail attın mı ne diyorlar

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,842
3,468
113
Instagram a mail attın mı ne diyorlar
Mail atmadım fakat 24 saat bekledim tekrar girmeyi denedim topluluk standartlarımıza uymadığın için kapatıldı yazdı itiraz et formu çıktı itiraz ettim yazıyı yazdım gönderdim dün henüz dönüş yapılmadı

sarajay55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,825
1,006
113
Kurtaramazsin
Milyon takipçisi hesaplar bile kapatılınca dünya para dokseler bile kurtaramiyorlar.
Çok nadir var kurtaran

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Kurtarmasssin dostum

Scarface067

🥀🥀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,647
1,761
113
Mail atmadım fakat 24 saat bekledim tekrar girmeyi denedim topluluk standartlarımıza uymadığın için kapatıldı yazdı itiraz et formu çıktı itiraz ettim yazıyı yazdım gönderdim dün henüz dönüş yapılmadı
Hayir görüyoruz çoğu hesaplar kapatılıyor ama sonradan açıyorlar keşke yedek bi hesap yapsaydın sende