Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İnstagramda Gördüğüm Şey Doğru Olabilir Mi?

hürsultan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,809
668
113
Agalar bu dolandiricilik soyle oluyor baskasi senin adina 1 kereligine hesabinizi kullanmis oluyor eger dediklerinizi yaparsaniz para o arkadasin sitesine aktariliyor. Nerden biliyon dicen ben dolandirilmistim 2 sene once :) 500 5000 olarak gececek tum islemi sen yapican dedi mantiken herseyi ben yaparsam sikinti olmaz dedim ama nasil yapiyorsa oluyor :) sakin kanmayin

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,725
1,414
113
Bu arada kanka hani bu muhabbete inanıp bu söylenenleri acaba uygulayan ve dolandırılan varmı ben acaip merak ediyorum bunu var ise eğer bende tanışmak isterim kendileri ile samimi bir dostluk kurabiliriz yıllar boyu sürecek

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,725
1,414
113
Bu anlatılan hani 200 yatirayim 2000 olsun bunlar hikaye ha bu şey var çalıntı CC ile bakiye yüklemesi yapıyorlar oran ile işte misal 1000 yukluyo 500 alıyor falan filan ama o muhabbette sıkıntılı diye biliyorum. KANMAYIN arkadaşlar bu memlekette bir uyanık biz değiliz bizden bir adim çakkal olanlar var bir avuç daha alayim derken eldekinden olmayın. Bu bir kamu spotudur.

andres

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,616
1,764
113
İnstagramda bir reklam gördüm, yok kayıplara son bana yazın wpden ulaşın diye
Neyse yazdım
Bana yazdığı mesajı aynen atıcam buraya