Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İnstgram Whatsap YouTube Twitter Hiç Bir Yere Girmiyor

Bulmaca5757

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
235
20
18
Erişim hayla düzelmedimi sıkıtnı sadece bende var genel olarak mı herkezdemi hiç bir şeye girmiyor

habip7272

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,964
1,010
113
bu hukumet gerceklerın ortaya cıkmasından nıye bu kadar korkuyor anlamıs değilim ulan zaten hersey ortada ne yanı sosyal medyayı kısıtlayınca ne oluyor tabı onlarda haklı mıtınglerde herkese meydan okuyanlar gercekte sus pus kesılıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
bu hukumet gerceklerın ortaya cıkmasından nıye bu kadar korkuyor anlamıs değilim ulan zaten hersey ortada ne yanı sosyal medyayı kısıtlayınca ne oluyor amk. tabı onlarda haklı mıtınglerde herkese meydan okuyanlar gercekte sus pus kesılıyor.
korkusu var ondan kısıtlıyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
VPN kullanın hepsine giriyor. Şuan BTK tarafından bilinçli olarak bütün sosyal medya ve msglaşma uygulamaları yavaşlatılıyor (Kullanılamazhale getiriliyor) Ben VPN le giriyorum hepsine yalnız herkes VPN e yüklendiği için oda bayağı yavaş çalışıyor tercih edilmeyen serverları seçin VPN de daha hızlı bağlanırsınız

kumarbaz35

Üye
Yeni Üye
32
2
8
VPN kullanın hepsine giriyor. Şuan BTK tarafından bilinçli olarak bütün sosyal medya ve msglaşma uygulamaları yavaşlatılıyor (Kullanılamazhale getiriliyor) Ben VPN le giriyorum hepsine yalnız herkes VPN e yüklendiği için oda bayağı yavaş çalışıyor tercih edilmeyen serverları seçin VPN de daha hızlı bağlanırsınız
eyvallah dostum

Emredgn

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
80
6
8
Vpn kurdum telefona ama hala baglanamiyorum ben nedenn neyi eksik yaptim ki