Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İnstgramdan hakaret

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Tamam şimdi oldu. Geçmişe ait suç veya sicilim yok temizim. Suçu da inkar ettim karakolda. Savcılık ip no peşine falan düşer mi acaba. Beni bulurlar mı.
İp peşine niye dussun asacaklar mi seni :)
Şaka bir yana zsten suç ip uzerinden işlendigi icin elbette dusecekler inkar cozum degil ki.
Sinirlendim kendime hakim olamadim yazdim ozur deilerim demek zor.degil.Hatta git doktordan bizzat ozur dile ceksin davayi geri.
Ha yok yapmam dersen.Biraz daha para ver anasina avradina da söv

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Şaka bir yana zsten suç ip uzerinden işlendigi icin elbette dusecekler inkar cozum degil ki.
Sinirlendim kendime hakim olamadim yazdim ozur deilerim demek zor.degil.Hatta git doktordan bizzat ozur dile ceksin davayi geri.
İnkar ettim reis napayım kabul edip de. Hayatımı mahveden insanlardan özür mü dileyecem. Keşke daha ağır küfür etseydim diyorum. Yanacaksam tam yanayım

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Seni işinden eden adamdan özür diler miydin. Hem de haksız yere.

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
Kardeşim altı üstü bi hakaret suçu cinayet veya devletin varlığına karşı işlenmiş bi suç olsa ip peşine düşerler sen inkar ettiyseniz hesabınida kapattiysan hiç bi bok yiyemezler rahat ol savcı karşısında ifade verirken delikanlılık para etmiyor sonuna kadar inkar en temizi

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Kardeşim altı üstü bi hakaret suçu cinayet veya devletin varlığına karşı işlenmiş bi suç olsa ip peşine düşerler sen inkar ettiyseniz hesabınida kapattiysan hiç bi bok yiyemezler rahat ol savcı karşısında ifade verirken delikanlılık para etmiyor sonuna kadar inkar en temizi
Güzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim. Sağolasın.