Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İnternet Değişikliği

Sero0606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,810
399
83
Cümleten iyi forumlar dostlar.
Dün superonline fiber internete geçtim. Foruma ve betco altyapılı sitelere VPN olmadan giriş yapamıyorum. Sayfa bulunamadı diyor. Bunun çözümü var mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

lockmoney

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,230
444
83
Dün superonline fiber internete geçtim. Foruma ve betco altyapılı sitelere VPN olmadan giriş yapamıyorum. Sayfa bulunamadı diyor. Bunu çözümü var mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Turknet geç hocam asla sorun yaşaman yaşi direk çözümü yok diye biliyorum hatta sana davet atayım 1 ay ücretsiz kulan ben 5 yıldır Turknet kulaniyorum

Sero0606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,810
399
83
Valla ilginç reis turkcell superonline foruma giremiyoruz
Turknet geç hocam asla sorun yaşaman yaşi direk çözümü yok diye biliyorum hatta sana davet atayım 1 ay ücretsiz kulan ben 5 yıldır Turknet kulaniyorum

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,981
13,118
113
modem ayarlarından olabilir , müşteri hizmetleriyle görüştünmü dost

byrunbenim52

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
76
23
8
Dün superonline fiber internete geçtim. Foruma ve betco altyapılı sitelere VPN olmadan giriş yapamıyorum. Sayfa bulunamadı diyor. Bunun çözümü var mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kardeşim yeni satislarda güvenli internet profili ekliyolar aile standart profilin vardır çağrı merkezini ara güvenli internet profili ni devre dışı bırakmak istiyorum de

byrunbenim52

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
76
23
8
Kardeşim yeni satislarda güvenli internet profili ekliyolar aile standart profilin vardır çağrı merkezini ara güvenli internet profili ni devre dışı bırakmak istiyorum de
Modemle felan alakalı değil Türk telekom çağrı merkezi calisaniydim ayrıldım sen ara çağrı merkezi ni güvenli interneti devre dışı bırakicam de üyeliğin yasal sahibi sensrn değilsen yasal sahibi arasin

Sero0606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,810
399
83
Modemle felan alakalı değil Türk telekom çağrı merkezi calisaniydim ayrıldım sen ara çağrı merkezi ni güvenli interneti devre dışı bırakicam de üyeliğin yasal sahibi sensrn değilsen yasal sahibi arasin
Eyvallah reis