Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İnternetten Kredi

Tokatlı60

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
118
43
Beyler bi şey sorcam benim 6 dosya hepsini kapadim 6 ay oldu 6000 maaşım var maas aldığım banka bi şey vermiyor sizce nerden alabilirim 3000 kredi de dolsa yeter neresi veriri

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Beyler bi şey sorcam benim 6 dosya hepsini kapadim 6 ay oldu 6000 maaşım var maas aldığım banka bi şey vermiyor sizce nerden alabilirim 3000 kredi de dolsa yeter neresi veriri
Dosyaları kapattıktan sonra birde kendini temize çıkartmak için bir şey daha ödüyordun onu ödedin mi ? Qnb dene şansını yada akbanktan kredi kartı iste o gelen limit zaten kredi gibi kullanırsın

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,176
838
113
findeks puanın iyise verirler, değilse vermezler. otomatik redliyor zaten sistem. düşükse şubeden zorlaman lazım

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Demin benim arkadaş 5 bankadan hacizli ama denizbank'tan 1000tl çekti kurtaran hesap diye bir şey varmış
Denizbank hesabın varsa bir dene.

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,215
16,753
113
herkes birşey yazmış bende yazim çünkü bu benim ençok merrak ettiğim şey.maaşım net 4025tl. 2 senedir aynı işletmede çalışıyorum siğorta primi 5700 ve üstü yatıyor.findeks raporu istedim 1250 puan geldi.akbanktan maaşımı alıyorum 14 milyarlık kredi kartım var ama ev yuzunden çekim yaptım kart dolu.internet üzerinden halakbank garanti ve akbank kredi vermiyor.hangi bankaya gitsem sizce kesin kredi alırım