Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tenis İpek Öz'den Avustralya'ya Veda

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,049
63,989
113
1673257352378.png

Milli tenisçi İpek Öz, Avustralya Açık'a eleme turunda veda etti.

16-29 Ocak tarihlerinde Melbourne kentinde yapılacak organizasyonun eleme turları başladı.

Milli tenisçi İpek Öz, Avustralyalı Destanee Aiava'ya 6-3'lük setlerle 2-0 yenilerek elemelerin ilk turunda elendi.

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,970
901
113
Ne bekliyorduk final mi ? Zaten olmasi gerektigi gibi olmuş elenmiş .Biz ülke olarak teniste yokuz hem kadınlarda hem erkeklerde..Anca Challenger yada itf de yol alırız

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,776
5,577
113
Ne bekliyorduk final mi ? Zaten olmasi gerektigi gibi olmuş elenmiş .Biz ülke olarak teniste yokuz hem kadınlarda hem erkeklerde..Anca Challenger yada itf de yol alırız
dünya sıralamasında rakibinin bayağı önündeydi favori olduğumuz maçlarda bile mağlubiyetler gelip eleniyoruz rakip favori olsa neyse

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,196
44,464
113
Ulkemizde tenis kacinci sirada bilmiyorum
1 futbol
2 basketbol
3 voleybol
4 tenis sanirim ama 4. Sirada olmasina ragmen hic bi basari gelmiyor bu kdr kotu olmamaliz dunya siralamasi ilk 100unde en az 3 4 tane sporcumuz olmali bnce.ama hepsi beceriksiz bizimkilerin.bi tek bu ipek ozu duyuyorum.

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,970
901
113
Ulkemizde tenis kacinci sirada bilmiyorum
1 futbol
2 basketbol
3 voleybol
4 tenis sanirim ama 4. Sirada olmasina ragmen hic bi basari gelmiyor bu kdr kotu olmamaliz dunya siralamasi ilk 100unde en az 3 4 tane sporcumuz olmali bnce.ama hepsi beceriksiz bizimkilerin.bi tek bu ipek ozu duyuyorum.
En iyisi şuan cem ilkel düşün işte oda ATP 330 larda bide Altuğ vardı oda düştü gitti teniste yokuz kısaca dünyada

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,776
5,577
113
marsel ilhan ilk çıktığı zamanlar tenis bir kıpırdar gibi oldu yatırımlar falan geldi sonra durdu iyice tenise ilgiyi artırıcı tv programı,federasyon reklamı
yok en az on sene daha böyle kötü gider bu gidişle

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,196
44,464
113
marsel ilhan ilk çıktığı zamanlar tenis bir kıpırdar gibi oldu yatırımlar falan geldi sonra durdu iyice tenise ilgiyi artırıcı tv programı,federasyon reklamı
yok en az on sene daha böyle kötü gider bu gidişle
Valla tenisde pek sıķıcı ya beni bayiyor tenis izlemek

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,776
5,577
113
Valla tenisde pek sıķıcı ya beni bayiyor tenis izlemek
şöyle iyi bir tenisçimiz olsa dünya sıralamasında ilk yüzde olan her grand slame katılmayı beceren izlenirliği artar ülkede başarı olmayınca umurunda olmuyor genelde milletin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,196
44,464
113
ben bi ara bi özel orana oynadıydım nadal vs djokovic maçı olması lazım. 19:00'da başladı bittiğinde saat 00'ı geçmişti. O gün tövbe ettim eğer bu spora aşık değilsen sittin sene izlenmez
O yine iyiymis.en uzun tenis maci 12 saat 5 dakika surmus.benim anlamadigim o sporcular 11 saat boyunca isemeye nasil gittiler.nasil yemek yediler ulan insanin uykusu bile gelir yahu.yani ihtiyac icin mola olmus olsa bunlarin set arasi molalarida 5 dk falan suruyor wcye gidip isiyim desen isemeye baslarken mola biter

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
O yine iyiymis.en uzun tenis maci 12 saat 5 dakika surmus.benim anlamadigim o sporcular 11 saat boyunca isemeye nasil gittiler.nasil yemek yediler ulan insanin uykusu bile gelir yahu.yani ihtiyac icin mola olmus olsa bunlarin set arasi molalarida 5 dk falan suruyor wcye gidip isiyim desen isemeye baslarken mola biter
Şimdi bişi derdime tenis camiasını karşıma almayayım 😄

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,196
44,464
113
12 deil yahu yanlis rakama basmisim.11 saat 5 dk surmus

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Bence ilk turda elenmedigimizde haber değeri olması lazım