Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İptal Olan 2 Gol

bozak2121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
637
267
63
Ben oynadım bir ara gol attı geri aldı yine attı geri aldı penaltı verildi kaçırdı sonra yine attı futbol malesef her sürprize açık

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28
Bende diyorum ki benim hep böyle gidiyor. Şuna benzer kaç tanesini yaşadın ben bu maçtan 7 ye 28 kaçırdım o zaman asgari ücreti bile 5.000 tl ms 2 verdim 90 da penaltı kaçtı 2 dk da 2 tane yedi bunun üzerine benzer olayı gösteremezsin bile burada 1 ay önceki konularıma bakabilirsin tek tek attım 4 gün içerisinde 1 gol 1 sayıdan 33 tane kuponum yatmış ben gündelik oynamıyorum saat başı oynuyorum 1 ay içerisindeki finansal işlemim 400k yı buluyor gelmiş bana örnek atıyorsun
Marifet sanki 400 k işlem sonuçta kazansan burda olman salakligini niye ballandirarak anlatiyon surda bi gariban var deseler 100 lira vermen

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,376
8,668
113
Marifet sanki 400 k işlem sonuçta kazansan burda olman salakligini niye ballandirarak anlatiyon surda bi gariban var deseler 100 lira vermen
Düzgün konuş la garibansan senin burada ne işin var sen benim normal hayatımda ne yaptığımı nereden biliyorsunda boş boş konuşuyorsun. Sanki senin paranla oynuyoruz adama bak benim paramla bana hesap soruyor

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28
Düzgün konuş la garibansan senin burada ne işin var sen benim normal hayatımda ne yaptığımı nereden biliyorsunda boş boş konuşuyorsun. Sanki senin paranla oynuyoruz adama bak benim paramla bana hesap soruyor
Al paranıda kıvır kıvır kurdan yap millete salça olmayacan ozmn

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,376
8,668
113
Her kuponu yatan konu açsın arkadaşlar
Benim burada kolay kolay eskisi gibi konu açtığımı göremezsin tepkime puanına bakarsan anlarsın zaten genelde dağıtım için konu açardım zaten öyle olsa eleştiri değilde bol şans kral olarak atardın yorumu neyse

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Benim burada kolay kolay eskisi gibi konu açtığımı göremezsin tepkime puanına bakarsan anlarsın zaten genelde dağıtım için konu açardım zaten öyle olsa eleştiri değilde bol şans kral olarak atardın yorumu neyse
Valla hocam dün endonezyada 85'de gol oldu betcioda para hesabıma yattı 22k para çekim verdim iptal oldu bakiye azaltıldı golü iptal etmişler dünden beri neşemi aldı oevlatları

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,700
5,798
113
Bende diyorum ki benim hep böyle gidiyor. Şuna benzer kaç tanesini yaşadın ben bu maçtan 7 ye 28 kaçırdım o zaman asgari ücreti bile 5.000 tl ms 2 verdim 90 da penaltı kaçtı 2 dk da 2 tane yedi bunun üzerine benzer olayı gösteremezsin bile burada 1 ay önceki konularıma bakabilirsin tek tek attım 4 gün içerisinde 1 gol 1 sayıdan 33 tane kuponum yatmış ben gündelik oynamıyorum saat başı oynuyorum 1 ay içerisindeki finansal işlemim 400k yı buluyor gelmiş bana örnek atıyorsun
Hocam benim örnek verme sebebim para değildi yaşadığım travma oldugu ıcın verdim beni ilgilendirmez ne kadar oynayıp oynamadığın ister ayda 500k ver ister 1 m ver neyse uzatmanın anlamı yok basit Bi konuyu şansın daim olsun

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
863
323
63
Monaco maçına ev 2 gol dedik 65 dk gol olmadı. Evin 1 gölü vardan iptal penaltısı vardan iptal depin golü iptal diğer golü de yine vardan iptal oldu. 3 vara gidip iptal oldu. Yani istedikleri gibi bitiriyorlar sonuçları