Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İran İsrail'e Kaldırdı

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,245
1,064
113
Aman bu ülkede turkiye' nin bağımsız olduğuna inanan insanlar var.
Türkiye abd' nin karakoludur.
bundan ne zaman vazgeçmek istese ya darbe olmuş ya da ambargo uygulanmıştır.
Türk insanı zamanında dünyanın en büyük devletlerini kurmuşken şimdi silik, ezik dünyada adı anılmayan bir hale gelmiştir

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
israil batı şeriadaki filistinlilere de saldırınca dünyadaki desteğini kaybetti. amerika devreye girdi iran her an israile saldırabilir diyerek batı camiasından israil hala tehdit altında izlenimi güçlendirmek istiyor. iran tam israil dünya kamuoyunda ciddi şekilde eleştirilmeye başladığı anda yardımına koşuyor.

Lugoj

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,428
3,487
113
Futbol bile 90 dakika
Savaş 30 dakika sürdü komedi 🤣

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,987
43,567
113
Onlarca ölen mahsum cocugun intikami bi sekilde alınmalı..halla enkazlarda yaşam mucadelesi verip acliktan ölen insanlar var yahudiler yüzünden..kumardan azda olsa ara sira kaldır kafani dost
Kaldırıyorum ben kumardan kafamı taraflı düşüncelerine devam et dostum Yahudilerin yaptığı telefondan, yahudilern yaptığı peçeteden gtünü silmeye devam et :D iyi forumlar :D

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Kanka sizin gibi zihniyeti kim yetiştiriyoda topluma saliyo ya masum insanlarin ölmesinden zevk mi alıcaksın düşünmeden konusmayin
kardeş onlarca Müslüman gazzede olurken sesin çıkmıyor henüz Birtane Yahudi ölmeden dünyayı ayağa kaldırdın burda böyle bir durum yaparsan karşılığı tabiki böyle tepki olacak Müslüman ölünce sıkıntı yok Yahudi ölünce sıkıntı var oylemi kimse hiçbir insan olsun istemez Allahda buna karşı ama İsrail onlarca insanı katlederken neredeydin sen

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Bu felaketin başlangıç boyutunu gösteriyorScreenshot_2024-04-14-01-54-24-082_com.instagram.android.jpg

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Bu tipler şunu anlamak istemiyorlar bir türlü. Dinin hükmü diye birşey artık kalmadı. Yani toplumları artık dinin etrafında toplayabilmek diye birşey söz konusu değil. Atatürk hilafeti kaldırdığında zaten hiçbir hükmü de yoktu artık. Araplar çoktan Osmanlıyı İngilizle bir olup sırtından hançerlemişti bile. Taaaa o devirde bile hükmü kalmamıştı. 2024 dünyasında mı hükmü kalacak. Boş hayaller bunlar hilafet milafet falan. Dünya bambaşka yerlere evriliyor
kardeş sen ne anlatıyorsun

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
kardeş onlarca Müslüman gazzede olurken sesin çıkmıyor henüz Birtane Yahudi ölmeden dünyayı ayağa kaldırdın burda böyle bir durum yaparsan karşılığı tabiki böyle tepki olacak Müslüman ölünce sıkıntı yok Yahudi ölünce sıkıntı var oylemi kimse hiçbir insan olsun istemez Allahda buna karşı ama İsrail onlarca insanı katlederken neredeydin sen
müslüman da ölmesin yahudi de ölmesin ateist de ölmesin İNSAN ölmesin.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,395
1,478
113
Neden insanların ölmesini istiyorsun dostum? Yahudi Hristiyan Müslüman hepsi insan. Ne farkın oldu şimdi senin zulmedenlerden ? Belki ben yahudiyim? Ben de sana karşı böyle bir şey desem hoş olur mu?
Müslümanlar İster kabül etsin ister etmesin fakat ortada şöyle bir gerçek var. Müslümanlar, kadının saç kılıyla uğraşırken, batı kendisini teknoloji ve bilim alanında çok ilerletti yani aradaki makası çok fazla açtı ve bu makas öyle kolay kolay da kapanmaz

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,128
834
113
Masum insanlar hâlâ ölürken ses cikarmamakmi senin zihniyetin
Dostum cahilsin biraz diye tek mesaj yazicam sana masum insanlar öldurulurken bunun çözümü karşı milletin masum insanlarını öldurmek mi yani savaşta kazanan kimse olmaz itler yüzünden olan masumlara olur bu olay uzasaydi yine iki taraftanda sadece masumlar ölucekti. İran'ın yada İsrail'in liderlerine mi olan olucak bu kafayla yaşama bak benden sana tavsiye insani duyguların yok gibi konusuyon toplum için sağlıklı bu durum değil bı dusunce yapin

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
müslüman da ölmesin yahudi de ölmesin ateist de ölmesin İNSAN ölmesin.
bizde insan olmemesinden yanayız yüce yaradanimda bunu emrediyor gazzede Müslüman lar vurulurken enkaz altındayken neden tepki vermediniz burda sesiniz çıkmadı

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
bizde insan olmemesinden yanayız yüce yaradanimda bunu emrediyor gazzede Müslüman lar vurulurken enkaz altındayken neden tepki vermediniz burda sesiniz çıkmadı
yüce rab emrettiği için değil vicdanımız olduğu için insan ölmesin diyoruz. gazzedekilere de içimiz acıdı, masum her insan öldüğünde içimiz acıyor.

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Kaldırıyorum ben kumardan kafamı taraflı düşüncelerine devam et dostum Yahudilerin yaptığı telefondan, yahudilern yaptığı peçeteden gtünü silmeye devam et :D iyi forumlar :D
Elhamdülillah Müslümanım.. Bir şehir kadar ülke tüm islam âlemine alay edip yakıp yıkarken ona atilacak bir bombaya sevinemicek kadar KARAKTERSİZ deilim dost sanada iy forumlar

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,128
834
113
Kardeşim insanları dinine göre ayırmiyorum Gazze'deki katliami destekliyomusum gibi boş boş konuşma nerden nereye bağladın müslüman ölünce sıkıntı yokmu dedim nasıl bı kafa yapınız var. Burda konu masum insanlar starbucks protesto eden kafadasiniz

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,237
1,665
113
israil batı şeriadaki filistinlilere de saldırınca dünyadaki desteğini kaybetti. amerika devreye girdi iran her an israile saldırabilir diyerek batı camiasından israil hala tehdit altında izlenimi güçlendirmek istiyor. iran tam israil dünya kamuoyunda ciddi şekilde eleştirilmeye başladığı anda yardımına koşuyor.
İsrail diye bir yer yok zaten Amerika ve digerlerinin bedeli ne olursa olsun tüm gücümüz ile İsraili savunmak için hazırız demesi yeterli İran ve tüm müslümanları tekrardan hedef olarak gösterip İsrail'i tertemiz olarak dünyaya göstermeye çalışan Amerika'nın oyununa gelen yazacağım ama onada inanmıyorum danışıklı dövüş çünkü bu İran'a lanet olsun merhaba tertemiz Amerika İsrail ve müslüman olmayan Avrupa tertemizsiniz

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
yüce rab emrettiği için değil vicdanımız olduğu için insan ölmesin diyoruz. gazzedekilere de içimiz acıdı, masum her insan öldüğünde içimiz acıyor.
Allah emrettiği için degilmi nasıl böyle birsey yazıyorsun sen ya senin inancın yok sanırım ben bunu anladım benimle bu konuları konuşma dost allahin emirleri var insan veya hayvan hiçbir canlıyı oldurmiyceksin Allah canı ben verdim sadece ben alırım diyor

Askar31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
217
73
28
Arkadaşlar Betzula hesabınızı kontrol edin 100 frespin eklenmiş Big bass bonanzada, bet değeri 0.50 krş, 1000 yap 100 çek, bana 6 tl çıktı