Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Isınma Sorunu Hakkında

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
aralık,ocak,şubat,mart 4 ay *300 total maliyet = 1.200 tl atlatırım inşallah :) şimdilik en iyisi bu teşekkür ederim hepinize sağ olun.

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Isıtıcı + elektrikli battaniye al battaniyeye yatmadan 30 dk önce tak fişe ısınsın sonradan cek fişini gir yat
Aynen elektrikli battaniye hayat kurtarır ama sogukta uyursa bademcikler pert olur en guzeli soba cayini demle yemegini isit sobanin ugrasi cok olmasa herkes soba kullanir anamız olsa ugrasirdi

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
dostum karantınadayım suan eger durumun yoksa ısıtıcı almak ıcın 12 gun beklersen sana kargo ıle gonderebılırım .ama soba kuracagım dersende elımden geldıgınce bıseyler yaparım

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
dostum karantınadayım suan eger durumun yoksa ısıtıcı almak ıcın 12 gun beklersen sana kargo ıle gonderebılırım .ama soba kuracagım dersende elımden geldıgınce bıseyler yaparım
saol allah razı olsun üstad, bende romatizmada var parmaklar davul oldu pazartesi çözmem lazım işi düşünmen yeter saolasın :)

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Ben sana şöyle bı söyleyim bi torba kömür 30 tl 1 çuval odun 50 TL ayda 5 torba kömür 2 çuval odun yaksan 250 TL yapar sobayla en az 10 saat sıcak tutar odayı hem daha iyi isinirsin 2. Elektri sobada daha çok yakar nedeni tuttuğun ev gecekondu evin altyapısı eski olduğu için o bile faturaya etki yapiyo bilgin olsun

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
saol allah razı olsun üstad, bende romatizmada var parmaklar davul oldu pazartesi çözmem lazım işi düşünmen yeter saolasın :)
sıkma canını allah dert verırse dermanda verır ben van da deprem yasadım gorev yerımde 1 ay cadırda yattım sogukta 6 ay konteynır elektrık bır gıderdı tam 12 saat.soguktan korkma dostum ınsanlardan kork.dogadakı en tehlıkelı sey ınsanlar

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
sıkma canını allah dert verırse dermanda verır ben van da deprem yasadım gorev yerımde 1 ay cadırda yattım sogukta 6 ay konteynır elektrık bır gıderdı tam 12 saat.soguktan korkma dostum ınsanlardan kork.dogadakı en tehlıkelı sey ınsanlar
Çok doğru valla son bi yılda anladım bunu :(

umut6868

♪♫••..❤..••♫♪ Üçkağıtçı üye ♪♫••..❤..••♫♪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Arkadaşlar bakın hangisi daha az yakar demek yerine odanın boyutunu ögrenmek daha mantıklı oda vardır 4 saatte elektrikli soba ısıtmaz oda vardır yarım saat yakarsın içerisi hamam gibi olur elektrik faturasıda bu yüzden evden eve göre değişir ve ayriyeten sobanında bi maliyeti var iyisinden bi soba almak istiyorsa 800 lirayı gözden çıkarması gerekiyor ve ayriyeten toplu odun kömürde alması lazım tamam soba güzel ısıtır ama 3-5 lira fazla cebimden arttıracağım diye kışın soğuğunda kül dökmek için g.tumu donduramam :D

samet13713

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
221
42
28
Arkadaşlar ben bu doğalgaz faturasını odeyemedim. Ayın 20 siydi son ödeme tarihi ben 7 sinde oducem 17 gün sonra sizce kapatılır mi ilk kez geciktircem de

mccLaren

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
912
640
93
kardeş teksin soba sıkıntı elektrikli battanıye de öyle sobadan yana hıcbır. Problemım olmaz dersen soba ısıyı yayar ama sabah erken işe kalkcam geceden yakıymmfelan diyosan o sıkıntı biraz

Maskot97

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
111
41
28
Eve strafor yaptir duvarlara. Gunde 1 saat bile elektrikliyi calistirsan sicagi icerde tutar. Daha tasarruflu olur.

knylmz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
44
28
abi alacan bi elektirkli soba yapıştırrrr

Fizyo19

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
19
8
hocam evin içi kaç derece ? ortama 10 saat ısınmıyla ortalama elektrıklı ısıtıcı evin derecesıne baglı olarak yetebilir ama ızolasyond kotuyse yetmeyebılır