Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İşkur Ödemeleri Hakkında

chelo20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
257
92
28
İsbasi eğitim programı kapsamında çalışıyorum. Geçtiğimiz 2 ay maaşlar
Mart 12
Nisan 8
Günlerinde yattı .fakat Mayıs ayı 17 olmasına rağmen hala yatmadi.
Kısa çalışma veya benim gibi isbasi eğitim programı kapsamında çalışan hatta ve hatta işsizlik ödeneği alan arkadaşlar var mı? Var ise en merak ettiğim soru şu
Haftasonu olduğu için dün veya bugün hesaplarına para gelen herhangi bir bilgilendirme alan varmi?

zlatan31

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
10
8
İsbasi eğitim programı kapsamında çalışıyorum. Geçtiğimiz 2 ay maaşlar
Mart 12
Nisan 8
Günlerinde yattı .fakat Mayıs ayı 17 olmasına rağmen hala yatmadi.
Kısa çalışma veya benim gibi isbasi eğitim programı kapsamında çalışan hatta ve hatta işsizlik ödeneği alan arkadaşlar var mı? Var ise en merak ettiğim soru şu
Haftasonu olduğu için dün veya bugün hesaplarına para gelen herhangi bir bilgilendirme alan varmi?
Kardes iş bası programı hakkında bilgi verir isin banada

chelo20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
257
92
28
Kardes iş bası programı hakkında bilgi verir isin banada
İşkura bilgilerini cv ni veriyorsun.orada bir havuz oluşuyor. İşverenler de oradan işine yarayacak elemanları alıp çalıştırıyor. Maaşı işveren ve iskur ortak olarak ödüyor. Sadece is kazasi için sigorta yapılıyor ve 3 ay sürüyor. Maaşın yarısından fazlasını iskur kalan kısmını ise işveren ödüyor. Yani kisacasi modern amele pazarı

zlatan31

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
10
8
İşkura bilgilerini cv ni veriyorsun.orada bir havuz oluşuyor. İşverenler de oradan işine yarayacak elemanları alıp çalıştırıyor. Maaşı işveren ve iskur ortak olarak ödüyor. Sadece is kazasi için sigorta yapılıyor ve 3 ay sürüyor. Maaşın yarısından fazlasını iskur kalan kısmını ise işveren ödüyor. Yani kisacasi modern amele pazarı
Bıldıgın vur mazlumun sırtına olayı heralde Kardes burdakıde sen hangi alanda çalısıyorısn suan

chelo20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
257
92
28
Bende 6 yıl satıs uzmanı bölge satıs muduru olarak çalıstım suan bostayım bulamadım iş sence basvuruyummu işkurda da kaydım var
Valla tamamen senin isteğin önemli bana kalsa kabul etmezdim ama hem askerden geldim hem 3 askerlik uzamisti çok ihtiyacım olduğu için yaptım bir hata. Normalde yapılacak is değil.

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Bende 6 yıl satıs uzmanı bölge satıs muduru olarak çalıstım suan bostayım bulamadım iş sence basvuruyummu işkurda da kaydım var
İşkura işverende başvurması gerek ben bu elemanı alıyorum işe diye 3ay kurs görüyormuş gibi oluyorsun 3ay asgari ücretini işkur ödüyor

zlatan31

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
10
8
İşkura işverende başvurması gerek ben bu elemanı alıyorum işe diye 3ay kurs görüyormuş gibi oluyorsun 3ay asgari ücretini işkur ödüyor
3 ay sonunda kesinlikle işten cıkarılıyormusun kardeş birde başvuru işkur sitesinden yapabiliyormuyuz

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
3 ay sonunda kesinlikle işten cıkarılıyormusun kardeş birde başvuru işkur sitesinden yapabiliyormuyuz
Çıkarılmıyorsun işe başlayacağın zaman iş veren işkurdan kayıt açmanı istiyor sen kayıt açtığın zaman işveren seni işe aldığını belirtiyor işkura sen sadece işkura iş aradığın için başvurabilirsin

zlatan31

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
10
8
Benim arkadasın dukkan var bazen yogun oldıgunda ona yardımcı oluyorum o bssvuruda bulunsa benı alır ozaman yanına anladıgım kadarıyla