Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol İsmail Kartal: Biz de Onlar da İyi Takımız

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,312
28,016
113
szymanki yi 110dk oyunda tuttun madem daha erken cıkması lazım cıkarmadın bırakta penaltıda adamın olsun mal valla fredi cıkarıyor penaltı atıcak adam kalmamış gidio bide deneyimli alayım demiş bonucci yi alıo tam acemi
Üzülüyorum bu adama birşeyler yapmaya çalışıyor ama kesinlikle fenerin hocası değil

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,021
3,906
113
geçen hafta gs maçına çıksaydık böyle olmayacaktı eminim takımın ruhunu bozdu ali koç

Ruth1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
351
139
43
Helal olsun livakovic. ..sen üzerine düşeni yaptın. ..2 penaltı çıkardın. ...ama bonucciye Pen6 attirmak neyin nesi😡
bu adam karma kafası var yemin ederim değişiklik vs hep bu kafayla yapıyor yani zajch niye alırsın oyuna be adam hangi mantıkla veya defans adam iyi penaltı atar kafasıyla defanslara neden vurdurursun penaltıyı cengiz ünder hayatında kaç tane penaltı atmış baktım şimdi toplam 4 tane penaltısı var 7 yazmışlar ama u19 da falan kalanı yani bu kafayı anlamıyorun

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,716
113
Batshuayi ye de ayar oldum lavuk penaltıyı kaçırıyor djiku penaltıyı attıktan sonra gülerek biseyler söylüyor djikuya

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,395
13,597
113
Aynen oyle.zaten dk 70den sonra bizim takimda uzatmalara ve p6lara raziydi buna razi olmamasi lazimdi depin amac buydu zaten
dep kasmadı fark ettim baktım adamlar kontra kovsladı ya öyle atıcaklardı yada böyle çizgide top çıkar gel penaltılarda bide yunanlara yenil kendi sahanda elen rezillik.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Ali koç tarihin en loser başkanı net ligide kaybederse şu efsane kadro kupasız bitcek rezillik resmen oyuncuların kafayı dağıttı maçtan çekilmeler bilmem ne ilk yarıda 2-3 atılcak maç ne oldu yazık

Emere45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,302
1,400
113
ilk penaltiyi tadic atmicakti mal bunlar ya mal

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,230
44,490
113
Tadic bu sezon 5. P6yi kacirmis bide ilk p6yi bu adama kullandirdi

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,716
10,345
113
Gene loser olduk gençliğimiz bitti ya abicim sen irfani fredi neden çıkarıyorsun sarikart cezalisi diyemi ne mal hocasin sen önce önündeki maci dusunecen gidiyor zach aliyor krunici alıyor uzatmada top oynamadi fener çünkü top oynucak adam kalmadi sahada kalecinin sag tarafi iyi tutuyor gelen gecen saga vuruyor penaltiyi yazik oldu cok yazik