Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İstanbul da Deprem..

osaka33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
614
146
43
BM de Erdoğan'ın konuşmasının ardından Erdoğan ucakdayken İsrail vs Amerika'nın kuzeydoğu Anadolu fay hattini tetikleme ihtimali yüzde kaçtır?

mertpltttt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
24
28
KOSKOCA SIFIR DOSTUM :) Öyle bir durumda erdoğanın uçakta olmasını beklemezler, gerek de duymazlar. Yüzde yüz doğal bir oluşum gerçekleşti. Anadoludan gelen fay hattında kırılmalar gerçekleşti. Bu iyi bir durum fakat kötü kısmı adalarda ki fay hattının tetiklenmesi. Çünkü uzun zamandır adalar da bulunan fay hattında bir kırılma gerçekleşmedi. Şuan açığa çıkacak enerji İstanbul ve çevresi için büyük problemler gerçekleştirir. Dip not artık Haarp'ın sitesinde verilere ulaşılamıyor, İsrailin öyle bir silahı yoktur. Haarp'da komplo teoricilerin ortaya attığı bir durumdur kesinliği söz konusu olamaz. Tabi ki Amerikanın İklim anormalliklerini incelemek için devasa bir tesis inşaaettiği benimde kafamda ama tabi kesinlik söz konusu değildir.

mertpltttt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
24
28
Ayrıca söz edilen silah çalıştığında bir kaç iz bırakıyormuş, hava anormallikleri gibi onlara bir bak derim

osaka33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
614
146
43
KOSKOCA SIFIR DOSTUM :) Öyle bir durumda erdoğanın uçakta olmasını beklemezler, gerek de duymazlar. Yüzde yüz doğal bir oluşum gerçekleşti. Anadoludan gelen fay hattında kırılmalar gerçekleşti. Bu iyi bir durum fakat kötü kısmı adalarda ki fay hattının tetiklenmesi. Çünkü uzun zamandır adalar da bulunan fay hattında bir kırılma gerçekleşmedi. Şuan açığa çıkacak enerji İstanbul ve çevresi için büyük problemler gerçekleştirir. Dip not artık Haarp'ın sitesinde verilere ulaşılamıyor, İsrailin öyle bir silahı yoktur. Haarp'da komplo teoricilerin ortaya attığı bir durumdur kesinliği söz konusu olamaz. Tabi ki Amerikanın İklim anormalliklerini incelemek için devasa bir tesis inşaaettiği benimde kafamda ama tabi kesinlik söz konusu değildir.
Kuzey Kore suni deprem yapmıştı sanırım nükleer fuze denemesinde

osaka33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
614
146
43
Tesla zamanında üretmiş haarp silahı diye bişey

osaka33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
614
146
43
Bende inanmıyorum böyle olacağına ama ihtimalleri düşünmek lazım

mertpltttt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
24
28
Kuzey Kore suni deprem yapmıştı sanırım nükleer fuze denemesinde
O tamamen ayrı bir durum, nükleer enerji çok büyük bir güç fay hattını istemeseler de tetikleyebilir ama bu bizim için söz konusu değil. Bak 17 ağustos depremi arşivlerine bak, senin bahsettiğin silahın orada kullanıldığından söz ediliyor. Ve o gün harekete geçilen fay hattının Amerika da bulunan fay hattı ile tamamen aynı olduğun dan söz edilir.

mertpltttt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
24
28
Öyle bir şey vardır, yoktur diyemem. Ama haarp tesisi şu;

Atmosferde bulunan iklim anormalliklerini incelediklerinden söz ediyorlar.
Son olarak da uydularla tamamen bağlantılı bir tesis, yani fay hatlarını hareketlendirmek için ışın gönderebilirler öyle bir güçleri var. Ama tabi tamamen muallak bir olay

Ekli dosyalar

• 77.3 KB Görüntüleme: 9

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Bende diyorum birsey mi olduda ben hissetmedim.
Adam ismiyle Musemma Yalniz Hippi :)