Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İstanbul İş İlanı

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,019
250
83
ben diyorum ajans dahi olur büyük yerlerde çalışırım yani kendimegüvenim var

Canberatgursoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,720
1,066
113
kral ya amaç evden uzaklaşmak bi arkadaşım müşteri karşılamadan 15 20 arası alıyordu en iyi şekilde karsılarım kendime güvenim cok
Abi bursadaysan yaşın 25 ise gitsene görükleye birine ev arkadaşı ol ortamı güzel ucuz, maaş kazanırsın en azından gençliğini yaşayarak kazanırsın

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
bursadayım da bursada da ayrı yere cıksam 5 kira 1+1 aynı yani istanbula giderim az daha pahalı ama
Anadolu yakasinin en kiytirik kosesinde 6 7 lira minimal kira istiyorlar dostum, pesinat depozito derken cok garip yerlere gidiyor olay. Umarim istedigin gibi olur herşey

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,674
12,736
113
Eğer iş ariyorsan kasimpasada aylık 13 bin net 15 arası bahsisle falan para kazanabilirsin bro petrolde elaman aranıyor ama kalacak yer yok haberin olsun

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,019
250
83
Eğer iş ariyorsan kasimpasada aylık 13 bin net 15 arası bahsisle falan para kazanabilirsin bro petrolde elaman aranıyor ama kalacak yer yok haberin olsun
he eyw petrol beylikdüzü de arıyorum bakalım özellikle müşteri temsilciliği olsa bi yerden haber bekliyorum bakayım

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,195
560
113
Öle kendime güveniyorum demekle , iş dünyasında güven vermessin,hele bide 3 kelimenin biri kendime güveniyorum ise, kendine güvendiğin filan yok, güvendiğin bir becerini söylesene bize, ne dilin ne bişe, bide bi arkadaş şöyle bi arkadaş böyle örneklerinden vazgeç, yannış anlama ama ben seni umumi wc’ye peçeteci yapmam, sen milletten para alamassın, anca arkadaşların şöyle yapmış arklar böyle yapmış

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,019
250
83
Öle kendime güveniyorum demekle , iş dünyasında güven vermessin,hele bide 3 kelimenin biri kendime güveniyorum ise, kendine güvendiğin filan yok, güvendiğin bir becerini söylesene bize, ne dilin ne bişe, bide bi arkadaş şöyle bi arkadaş böyle örneklerinden vazgeç, yannış anlama ama ben seni umumi wc’ye peçeteci yapmam, sen milletten para alamassın, anca arkadaşların şöyle yapmış arklar böyle yapmış
eyw kral aynen ne dicem aga arkadaşın calıstıgını söylüyorum ben demiyorum ki tecrübem var diye ama yaparım diyorum

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Ülke yapra yemiş o miktarları sana sağlam bir referansın ya da sağlam tecrüben yoksa hayatta vermezler git şansın varsa memur ol kpss filan kas nasibin varsa girersin.

Polislik mülakatlarına bir gittim iğne at yere düşmez millet aç birbirini boğazlıcak duruma gelmiş kazanmak için. Adam öğretmen, mimar, mühendis olmuş gelmiş polis bekçi olmaya mk

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Tahsil seviyen iyiyse diksiyonun da iyiyse askerliğini filan yaptıysan süpermarketlere başvur sana tavsiyem direkt alırlar. İşini iyi yaparsan kendini sevdirirsen yükselebilirsin.

umutgurkan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
297
63
Arkadaşlar abiler iyi günler 24 yaşındayım 25 olcam 4 aya istanbulda iş bakıyorum tek kalcam gibi şuan ama kendime güveniyorum müşteri temsilciliği olsun müşteri karşılama olsun yaparım yani min 13 15 arası alacağım iş var mıdır başvururum kabul olmaz olur o ayrı ama var mıdır yardımcı olabilecek teşekkür ettim
Ehliyet varmı ?

HikoBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
436
128
43
Mars seka asya duman sitelerinin yatırım ve çekim işlemlerinde kullanılmak için banka hesabına ihtiyaç vardır. Her banka başına aylık 1300 lira ödenir. İstanbul içi yüz yüze görüşme yapılabilir
1300 çok az ben o parayı günde 4 hesap verene veriyorum