Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket İstanbul'da Yaşanır Mı?

İstanbul'da Yaşanır Mı?

• EVET

Kullanılan: 94 30.4%
  • HAYIR

Kullanılan: 215 69.6%

• Kullanılan toplam oy
    309

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
İstanbulda yaşanır tabi niye yaşanmasın güzel şehir 10bin maaş alıyorsan yaşarsın :)

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
15 milyon dan fazla insan yaşıyor
Bence sorunun cevabi için yeterli

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,840
4,841
113
İstanbul ilk aşk gibidir:) Ankara, İzmir büyük şehir diye kendini aldatır sadece :) gecesi-gündüzü olmayan tek şehirdir güzel İstanbul, hayat hiç bitmez. zor yanları yok mu var elbet. ama ne demiş atalarımız; gülü seven dikenine katlanır.

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,162
835
113
1. kural = Ev ve iş yeri aynı ilçede olucak
2. kural = Orc ve Uruk Hai olmucak

Böyle ilçe kaldıysa yaşanır, yalnız son yıllarda Orclar heryere yayıldı. Gandalf değilsiniz tavsiye etmiyorum İstanbul'u.

Manavci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,531
1,888
113
Ah Istanbul ne sen benden büyüksün ne ben senden küçüğüm...
Bir sevdigim var en bucak köşende,
Bundandır sana olan hasretim.
Ayrılık zor, sevdalar zor, imkansız aşklar...
Bir yaprak dökülür içimde sonbahar gelmemiş bile.
Sen neredesin Istanbul...
Ellerim dokunamaz sana uzaktasın.
Gözlerim göremez ateşinden dumanlardan.
Beni de al yanına Kız Kulesi yalnizdir simdi.
Ayasofya sessizdir, denizde martılar beni bekler.
Ah Istanbul ne sen benden bûyüksün ne ben senden küçüğüm...
-Namık Kemal

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,371
912
113
İnsan bir kere sevmeye görsün,
Anladım!
Nereye gidersen git;
Orada İstanbul. 💙

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,589
5,126
113
Ne kadar para, o kadar İstanbul.

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
ey gidim istanbul
sene 2015 genç bi uşak indi o şehre deli dolu :) heyecanlıydı he yeni üni herkes diyor cennete düştün iaü cennet yavrum burası öyle böyle şöyle güzel bende diyorum ulan futbol hayatını bok ettin bari bunu yap git sosyalleş yaşa gez toz oku kendini geliştir itlik serserilik nereye kadar :) tabi idda kumar gende var ama kacakmış bilmem bayiye gider kuponu yapar cıkarım. yurtta kalıyorum o zamanlar bu sene o kadar abarttım ki 7 senemde ev dahı tutmadım cafelerde sokaklarda sabahladık nereden nereye bi uşak geldi bi gün baba kacak site gösterdi bj dedi o an üye oldum para yatırdım 100 tl oynamayı bılmeden şansa oraya buraya basarken hadi yeni bi film başladı yemın ederım yaza geldiğimde yaz okulu icin odadan giden arkadaşın 3 günlük lavaşını yediğimi bilirim diyeceksin fakirmisin yooo ama serdar ortaç dayanamamış bu garip nasıl dayansın en az 70k hesapta para gördüm kumardan kazandım kralsın baba istanbul senin öğrencisin ye gez toz erkeksin ya araba kirala düşerse bi viski aç egonu tatmin et oda gitti bu sene zaten borç harc icinde gecti :D şimdi diyeceksiniz niye bu kadar uzun yazdın diye kumarcıyı anadolu aşık yapar en fazla ama istanbul süründürür :D yarın cebımdekı 200 le otogara gecip istanbula yolcu olacam ondan istanbulu görünce dayanamadım yazdıkca yazdım :D
resmen ruhum bitti duygularım kalmadı istanbul-kumar tandeminde bi seri katil kadar duygusuz ve mantıksız olduk he dıyecen nıye gıdecen o zaman gitmesem zaten 200 ü bonanza alır benden bari finallere gireyim :D görüntü kirliliği icin özür dilerim. :)

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
ey gidim istanbul
sene 2015 genç bi uşak indi o şehre deli dolu :) heyecanlıydı he yeni üni herkes diyor cennete düştün iaü cennet yavrum burası öyle böyle şöyle güzel bende diyorum ulan futbol hayatını bok ettin bari bunu yap git sosyalleş yaşa gez toz oku kendini geliştir itlik serserilik nereye kadar :) tabi idda kumar gende var ama kacakmış bilmem bayiye gider kuponu yapar cıkarım :) yurtta kalıyorum o zamanlar bu sene o kadar abarttım ki 7 senemde ev dahı tutmadım cafelerde sokaklarda sabahladık nereden nereye :) bi uşak geldi bi gün baba kacak site gösterdi bj dedi o an üye oldum para yatırdım 100 tl oynamayı bılmeden şansa oraya buraya basarken hadi yeni bi film başladı yemın ederım yaza geldiğimde yaz okulu icin odadan giden arkadaşın 3 günlük lavaşını yediğimi bilirim diyeceksin fakirmisin yooo ama serdar ortaç dayanamamış bu garip nasıl dayansın en az 70k hesapta para gördüm kumardan kazandım kralsın baba istanbul senin öğrencisin ye gez toz erkeksin ya araba kirala düşerse bi viski aç egonu tatmin et oda gitti bu sene zaten borç harc icinde gecti :D şimdi diyeceksiniz niye bu kadar uzun yazdın diye kumarcıyı anadolu aşık yapar en fazla ama istanbul süründürür :D yarın cebımdekı 200 le otogara gecip istanbula yolcu olacam ondan istanbulu görünce dayanamadım yazdıkca yazdım :D
resmen ruhum bitti duygularım kalmadı istanbul-kumar tandeminde bi seri katil kadar duygusuz ve mantıksız olduk he dıyecen nıye gıdecen o zaman gitmesem zaten 200 ü bonanza alır benden bari finallere gireyim :D görüntü kirliliği icin özür dilerim. :)

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
sorunun cevabına gelecek olursak paran varsa kral gibi yaşarsın
paran azsa aklın varsa memur gibi yaşarsın ama güzel yaşarsın
ikisi de yoksa naneyi yedin işte :)

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Paran varsa dünyanın en güzel yeri istanbul.

orre25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
349
117
43
Para olduktan sonra suriyede bile yaşanır.. Para olmadiktan sonra pariste bile yaşanmaz

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Yaşıyoruz işte iyi veya kötü Allah sağlık versin insan her kaba uyum sağlıyor

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye