Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İşte Ronaldinho'nun Serbest Kalmak İçin Teklif Ettiği Para

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,169
64,061
113

Paraguay'da sahte pasaportla ülkeye girmek ve sahte evrak düzenlemek suçlarından tutuklanan Ronaldinho'nun tutukluluk durumunda yeni gelişmeler var.

Brezilyalı eski futbolcuya pasaportu sağlayan kadının evine baskın yapıldı. Dalia Lopez isimli kadının evinde, üzerinde Ronaldinho'nun fotoğrafının olduğu toplar ele geçirildi. Topların üzerindeki Ronaldinho fotoğrafıyla, pasaportta yer alan fotoğrafın aynı olması ise dikkat çekti.

Brezilya basınında çıkan haberlere göre, sahte pasaportlar için 18 bin dolar ödeyen Ronaldinho'nun, serbest kalmak için ise 1.5 milyon euroyu gözden çıkardığı aktarıldı.

Daha önce şartlı tahliye için kefaret bedeli olarak 800 bin euro öneren Ronaldinho'nun avukatının, bu rakamı 1.5 milyon euroya çıkardığı belirtiliyor. Ronaldinho cephesinden yapılan bu teklif henüz bir cevap gelmezken, Brezilyalı ismin haber beklediği ifade ediliyor.

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
Ronaldinho versin parayı çıksın 1buçuk milyon nedir ki ;)

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Ronaldinho versin parayı çıksın 1buçuk milyon nedir ki ;)
Kardeşim ben herşeyi anladımda bu Ronaldinho niye sahte pasaport kullanmış onu yazan biri yok. Mal mı niye sahte pasaport derdi neymiş bilen varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

mozart44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,017
265
83
Yani günlerdir yazıyor herkes bi allahın kulu şu sebeple ülkeye sahte pasaportla girmiştir vb. yazan yok bilende yok
Bi yazıda görmüştüm galiba vergi borçları felan tam hatırlamıyorum adamın ülkesinde borcu olduğu belli zaten

bloodnexus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
298
97
28
Ronaldinhonun borçları olduğu için brezilyadan çıkması yasak idi bu yüzden sahte pasaportla gitti

zlatan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,943
706
113
Banka hesaplarında 7 dolar ya da o tutara denk gelen bir meblağ tespit edilmiş. Okadar kariyer , reklamlar , sponsorlar vs adam iyi harcamış ...

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Bu olay hala çok şaşırtıcı futbolcular yardım etsinde çıkarsınlar