Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İstifa da Bir Hizmettir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,528
4,905
113
Bu sene fenerlilerin hiç sesi çıkmıyor birde bunu deniyorlar heralde

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Ben fenerin ilk 11 inin besiktas ve gs gerisinde oldugunu dusunuyorum ayrica mourinho bu takima bir sey vermiyecegi o kadar acikki bu sene transfer politikasi bi okadarda kotu bence biraz feneri elestireyim bu gece

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,171
838
113
Ben fenerin ilk 11 inin besiktas ve gs gerisinde oldugunu dusunuyorum ayrica mourinho bu takima bir sey vermiyecegi o kadar acikki bu sene transfer politikasi bi okadarda kotu bence biraz feneri elestireyim bu gece
Bize 2-3 transfer, 2-3 futbolcumuza da beyin nakli gerekli, nerde ne pas vericek, ne zaman şut tercih edicek vs bilmeyenler var...

Bu arada Sayın RAFA için hayır duası rica ediyorum :cool: Olmasa yine sıradanlaşırdık...

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Bize 2-3 transfer, 2-3 futbolcumuza da beyin nakli gerekli, nerde ne pas vericek, ne zaman şut tercih edicek vs bilmeyenler var...

Bu arada Sayın RAFA için hayır duası rica ediyorum :cool: Olmasa yine sıradanlaşırdık...
3 futbolcu alindi aciklncak su embesiller bi sutlansin

nazceso

Ganlı köyneğin gele🤦
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
546
125
43
Gün içinde fbli olarak yenilecegimizi söyledim.devre arası Mourinho gider.acunla Ali Koç.bir daha kulüpte barinamaz

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,059
1,278
113
GİTME SANA MUHTACIM GÖZÜMDE NURSUN BAŞIMDA TACIM MUHTACIM

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,388
13,592
113
Her sene alışkanlık oldu bu sahada iyi kayılıyor ama ha neyse iyiydi her hafta bunlarla oynasak keşke

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
328
168
43
Nesiri'ye bakar mısınız? Adam 1 metreden gol atamıyor. Gerçekten çok yazık. Fenerbahçe taraftarına bu takıma maddi manevi emek verenlere çok yazık. Rakibin önemi yok. Derbilerde kendi sahanda en kötü 1 puan alman gerek.

Ali Koç zerre şerefin varsa istifa et artık.

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,050
113

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
800
113
Teşekürler Ali Koç Kadıköy kayak merkezi oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...