Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin İtalya vs İngiltere Maç Sonucu

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Beyler dusseldorftan dayım aradı üstüne vazife olmasada İngiltere 2-1 alir yeeenim dedi bende Almanya elendi dayı dalgana bak desemde konumuz o değil

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Beyler dusseldorftan dayım aradı üstüne vazife olmasada İngiltere 2-1 alir yeeenim dedi bende Almanya elendi dayı dalgana bak desemde konumuz o değil
Onkel, hast du nicht gesagt, dass die Italiener dieses Spiel nicht aufgeben?

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Dayımında size selamı var biraderlerim

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
0-2. Ingilizler alır Bence İtalya ingilizlere göre daha zayıf hücum anlamında savunma anlamında da hemen hemen aynı

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
Baktığında herkes kısır döngü ve istatistik olaraktan hafızasına kazimis bende böyle zamanlarda tersi olur düşüncesindeyim ve şöyle naçizane görüşteyim m s 2.5 üst yada 2 - 3 gol seçeneği artı olarak bunlardan Uzak durup güzel bir orana maçta toplam korner 12.5 üst diyorum , herkese bol şans

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Macin başlamasına son 9 saat kaldı bakalım nasıl bir maç izleyecegiz

alex5454

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
530
424
63
Maça üst oran bile çok yüksek açılmış analiz sonucumu yoksa normal içinden geçirdiğim skormu bu
İngiltere hiç bir a klasman takıma 3 gol atamaz takım değil berbat oynuyor kupanın faworisi İtalya dir ama maç 90 dakikada sıfır bitmesi kuvvetli ihtimal skor tahminim 0.0

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Arkadaşlar bir gündür maçı tahmin etmeye çalışıyorum yaptığım analizlere göre maçın beraberlikle sonuçlanmasi yüksek ihtimal 0-0 düşünüyorum sizce nasıl bir maç izleyeceğiz skor tahminlerinizi alabilirmiyim bir çok site bu maç için etkinlik açacaktır en azından herkese faydalı olmuş olur yorumlariniz
Üst olacak diyorum ben maca

theykt

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
82
21
8
0-0 bence iki takımda kapalı oynayacaklardır ama 30 40metreden veya çarpıp girerse bilemem

Sonsuz15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,849
982
113
Haydi İngiltere koçlarım benim

myrelative

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,225
237
63
İtalya İspanya ya golü attıktan sonra bile üstünlüğünü koruyamadı yani İtalya öne geçerse bile gol yeme olasılığı yüksek final wembley de böyle bir şans İngilizlere bir daha kolay kolay gelmez extra hırslı oynayacaklar bence ilk golü İngiltere bulursa maçta çok gol olacağını düşünüyorum İngiltere Ağır basıyor bence

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,789
76,244
113
1-3 ya da 2-3 ingiltere bu zamana kadar cikmayan goller burda cikacak bence italya dusunuyodum bastan ama ingiltere ye donduk