Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu İtopyabet 250 FreeSpin Deneme Bonusu

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,773
3,494
113
Sen adamı mısın bunların
yok adamı değilim siteyi ilkdefa duydum bak konuyu paylaşan benim ben çekim yapamadim belki çekim yapan olur diye düşündüm bak konunun başına da yazdım kefil değilim mesaj geldi diye paylaştım ilyiligim dokunur diye belki şimdi sen bu konuyu uzatirsan farklı yorumlar yaparsan ağzımı çok pos bozarim sana karşı bilmiş ol derdin varsa git canlı desteğe anlat deneme bonusu konusu olunca gelme ozaman konulara atlama hemen burda hockimse site adamı değil bunu kafana sok

ugurcuk1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
30
18
yok adamı değilim siteyi ilkdefa duydum bak konuyu paylaşan benim ben çekim yapamadim belki çekim yapan olur diye düşündüm bak konunun başına da yazdım kefil değilim mesaj geldi diye paylaştım ilyiligim dokunur diye belki şimdi sen bu konuyu uzatirsan farklı yorumlar yaparsan ağzımı çok pos bozarim sana karşı bilmiş ol derdin varsa git canlı desteğe anlat deneme bonusu konusu olunca gelme ozaman konulara atlama hemen burda hockimse site adamı değil bunu kafana sok
Bozsana ağzını ne dicen bakalım hadi boz bekliyorum kolpacı

ugurcuk1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
30
18
Dolandırıcıları paylaşıp r yapmayacaksın öyle yok kefil değilim bilmem ne diye, millet güvenip bilgilerini veriyor üste çıkıyor bir de geblo

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,773
3,494
113
@Shellac @Daimon site ödemiyor konu kilit arkadaşlar
çekim vermissin betcolarda guncelleme var terbiyesiz herif bekle bakalım belki ödenen gelecek ben siteyi savunmiyorum babamın oğlu değil ama bak konuyu uzatma ulan her konuda böyle bacaksız biri neden bana denk geliyor ulan sizi karşıma sayiylami çıkarıyorlar lan

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,773
3,494
113
cakala bak sitede güncelleme var ödeme gelmedi daha siteye üye olalı yarım.saat oldu gelmiş burda bana sarıyor lan

ugurcuk1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
30
18
Site ödeme yapmıyor üstelik siteden atıyor insanları uyarıyoruz yukarıdaki site çomarı kuduruyor müdahale edelim manipüle ediyor milleti @Daimon @Shellac

ugurcuk1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
30
18
Hahahahahh site engelledi hesaptan attı hala çekim diyor hahahahahhah

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,773
3,494
113
Site ödeme yapmıyor üstelik siteden atıyor insanları uyarıyoruz yukarıdaki site çomarı kuduruyor müdahale edelim manipüle ediyor milleti @Daimon @Shellac
çekiminin ekran görüntüsünü at buraya lan dallama çekim vermemissin 4 k yaptım ayakları yapıyorsun burda olyok.odeme yapmadı ekran görüntüsü nu at buraya bakalım varmı cekomin

ugurcuk1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
30
18
Ne düzenbaz herifler var şu dünyada ya, arkadaşlar site ödemeyip engelledi haberiniz olsun üye olmayın