Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu İtopyabet 250 FreeSpin Deneme Bonusu

tekteker61

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
48
12
8
çekim vermissin betcolarda guncelleme var terbiyesiz herif bekle bakalım belki ödenen gelecek ben siteyi savunmiyorum babamın oğlu değil ama bak konuyu uzatma ulan her konuda böyle bacaksız biri neden bana denk geliyor ulan sizi karşıma sayiylami çıkarıyorlar lan
Siteye üye olamıyorsun SMS sorunu varmış sonra yine deneyim diyorlar 4 saat oldu nerdeyse bu site bence güvensiz müşteri temsilcisi görüyor cevap vermiyor bilginize burdaiyi yorumlayanlar %80 o siteden birileri

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,403
1,402
113
SMS gelmiyor üye olurken

Theadren

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,403
1,402
113
Slot aşırı açık birşeyleri gizlesek yer mi acaba

tog1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
414
169
43
Ben bugun baktım gates şansa 4 oldu usutunu silip 3-5 dk 300 yolladı

Sryklm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
427
290
63
Beyler paranız yoksa kumar oynamayın özenmeyin gidin işinize gelin evinize bu tür yok 100 deneme bonusu 10 bin yap 100 çek yok deneme bonusu 2 bin yap 200 çek boş işler bunlar sizi ileri götürmez geri götürür

Theadren

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,403
1,402
113
Beyler paranız yoksa kumar oynamayın özenmeyin gidin işinize gelin evinize bu tür yok 100 deneme bonusu 10 bin yap 100 çek yok deneme bonusu 2 bin yap 200 çek boş işler bunlar sizi ileri götürmez geri götürür
Kendi paramızla oynamıyoruz ki bonustan gelen paralarla oynuyoruz