Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İyi Bayramlar

zaz408

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
377
62
28
Bayramın kutlu olsun dost :)
kazananlara kampanya yetkilisi tarafından eklenmiştir. Herkese eklenen bir bonus değildir. Liste verilmiştir ve kazananlara 10 tl eklenmiştir. usta bu pumabetin yaptıgı ayıp ya dun herkese 10 tl etkinlik actı baskan herseyi yaptım kazananlara diyor neyin kazananı herkese yazıordu orda son işlemim bonusta deyil demekki kaldıramadılar

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,788
151,186
113
kazananlara kampanya yetkilisi tarafından eklenmiştir. Herkese eklenen bir bonus değildir. Liste verilmiştir ve kazananlara 10 tl eklenmiştir. usta bu pumabetin yaptıgı ayıp ya dun herkese 10 tl etkinlik actı baskan herseyi yaptım kazananlara diyor neyin kazananı herkese yazıordu orda son işlemim bonusta deyil demekki kaldıramadılar
dostum sorunun ney Pumabet 10 TL Bonus eklemesinden mi bahsediyorsun..Bonuslar eklenince konu altına yazılacaktır..Eklendiğine dahi bilgi gelmedi henüz gelince konu altına yazılır.

zaz408

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
377
62
28
dostum sorunun ney Pumabet 10 TL Bonus eklemesinden mi bahsediyorsun..Bonuslar eklenince konu altına yazılacaktır..Eklendiğine dahi bilgi gelmedi henüz gelince konu altına yazılır.
eklemisler öyle diyor kazananlara diyor neyse rahatsız ettik senide 10 tl sorun deyil baskan herkese yazdı ya onlarda kazananlara yazmıs