Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Jackpot Kazandım Hayatım Mahvoldu

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,523
1,710
113
Bilenler bilir 1 kaç ay önce Jackpot kazanmıştım 300 bin lira o para nasıl bitti anlamadım üstüne 200 bin lira borçlandım aileme defalarca yalan söyledim dün geceden beri uyuyamıyorum sanki kalbimi bıçakla deliyorlar bu illeten kurtulmanın yolu yokmu gençliğimiz mahvoldu
iki yol var biri yok olmak. digeri yok olmuş bir cesedi yaşatmak

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
469
83
Geçen hafta 3 bilezik borc aldim kavga dövüş ağlaya ağlaya verdi annemle ablam bu hafta 3 bilezik daha verdim birazdan açıklayacağım onlara sonra gidip bayılana kadar alkol içeceğim gerekirse evede gitmeyeceğim gerçekten psikolojim berbat durumda dayanılır gibi değil bu bayram üstü olmamaliydi

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,025
8,440
113

bugy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
466
206
43
Bilinçli oynamak lazım kumarı gelir kapısı

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,996
4,184
113
Geçen hafta 3 bilezik borc aldim kavga dövüş ağlaya ağlaya verdi annemle ablam bu hafta 3 bilezik daha verdim birazdan açıklayacağım onlara sonra gidip bayılana kadar alkol içeceğim gerekirse evede gitmeyeceğim gerçekten psikolojim berbat durumda dayanılır gibi değil bu bayram üstü olmamaliydi
:((( :(((
Genede bugünler bı şekilde atlatilacak....bagirsinlar cagirsinlar dovsunler ama asla sesini çıkarma.ve onlara bir kötülük daha yapıp,onları sensiz bırakma...sakin terketme..ne derseler boynunu eğ,,içki içmeye değil tövbeye git

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,625
9,910
113