Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Jackpot Kazandım Hayatım Mahvoldu

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Geçmiş olsun. Para pul neyse de o anne ve ablanin yasayacagi hayal kirikligi çok kötü. Umarim duzelir hersey.
Bu arada @Shadow07 seni aylar önce uyarmış 😔
Screenshot_2024-04-07-12-04-20-635_com.android.chrome.jpg

Kostantinye

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
401
201
43
300 K PARA GELDİYSE DİREK ONU Bİ YERE YATIRMAN LAZIMDI EN KÖTÜ VADELİYE YATIRSAYDIN HER AY 12 K VERİRİDİ PARANIN DEĞERİ DÜŞSE DAHİ NASIL OLSA KUMARDAN GELDİ DİYİP ZORUNA GİTMEZDİ BENCE 300 K VADELİYE YATIRIP HESAPTAN ÇIKARMAN LAZIMDI FARZ ETKİ JACKPOT ALMAMIŞSIN BATIRMIŞSIN SEN DAHADA YATIRP ADAMLARIN PLANLADIĞI GİBİ İLERLEYİP EKSİLERE DÜŞMÜŞSUN BEN PEYDERPEY OLACAK ŞEKİLEDE 1 AYDE 20 K ALDIM PC ALDIM KENDİME HER KAZANÇTA 1 PARÇA ALDIM ŞİMDI HESAPTA 200 LİRA VAR AMA O KAZANDIĞIM 20 K YI PC OLARAK KULANIYORUM KIRILSA HIC ZORUMA GİTMEZ

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
sen bu beyinle iyi yaşamışın bu yaşa kadar valla.kumar bu zeki kardeşim
Ne alaka a.q bilinçli oynayacaksın bu duruma düşmeyeceksin. Ben o parayı kazansam borclarimi öder belli bir süre uzak dururdum kumardan . Bu kişilik meselesi

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,044
2,074
113
Ne alaka a.q bilinçli oynayacaksın bu duruma düşmeyeceksin. Ben o parayı kazansam borclarimi öder belli bir süre uzak dururdum kumardan . Bu kişilik meselesi
Boş keseden laf atmak kolay dostum. Öyle olmuyor o işler işte . Eninde sonunda daha çok kazancam diye hırs yapıp daha çok slotta gömen kişi çok malesef. Adam 8 lirayla Max yakalamış neden 80 TL bet ile daha çok kazanmaiyim ki demiyor. Sonrası batış

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
Boş keseden laf atmak kolay dostum. Öyle olmuyor o işler işte . Eninde sonunda daha çok kazancam diye hırs yapıp daha çok slotta gömen kişi çok malesef. Adam 8 lirayla Max yakalamış neden 80 TL bet ile daha çok kazanmaiyim ki demiyor. Sonrası batış
Işte böyle düşünenler sürekli kaybeder . Bilinçli oynayacaksın nokta. Ilerisi hastalıktır

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,944
10,698
113
Borçları kapatacak kadar vurgun yapmışım geçen hafta daha da işim olmaz kumarla falan umarım şans bir kez daha güler yüzüne de sende bırakırsın

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
büyük konuşmayayım dünya halidir de 300k vurup 2ayda 200k borçlanmak açgözlülük ve ahmaklıktır hocam. hani parayı bitirebilirsin de nasılsa var dersin yersin ama üstüne 200k borçlanmak tam bir dangalaklık dost acı söyler üzgünüm.

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
469
83
Demin evden çıktım annemi aradım canım oğlum diye açtı telefonu söyleyince ağlamaya başladı eve gel hallederiz dedi bidaha beni aramayın dedim yüzlerine kapattım ne yapacağım bilmiyorum felaket kötü durumdayım

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,535
1,737
113
Demin evden çıktım annemi aradım canım oğlum diye açtı telefonu söyleyince ağlamaya başladı eve gel hallederiz dedi bidaha beni aramayın dedim yüzlerine kapattım ne yapacağım bilmiyorum felaket kötü durumdayım
Geçmiş olsun dost

Suskun1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,849
3,311
113
Kendimi gördüm konuda resmen 1.5 ay önce 150 k param varken şuan 450.000 borca girdim. Şuan kamu personeliyim ve istifa edip borcu kapatmayı bile göze aldım. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama yapacak bişey yok. Psikoloji kalmadı.

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
469
83
Kendimi gördüm konuda resmen 1.5 ay önce 150 k param varken şuan 450.000 borca girdim. Şuan kamu personeliyim ve istifa edip borcu kapatmayı bile göze aldım. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama yapacak bişey yok. Psikoloji kalmadı.
Gerçekten evdekileride perişan ettim psikoloji kalmadı eve bile gidemiyorum

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
gençler selam konu disi, kredi kartlarindan biraz borca girdik kredi cekecegiz yalniz su an bankalar kredi borclarindan ötürü vermiyor, nereden cekebiliriz ? Kamu avukatıyız

MR.YK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,670
3,594
113
Gerçekten evdekileride perişan ettim psikoloji kalmadı eve bile gidemiyorum
Bizde yaptık zamanında kardeşim aynı şeyleri arada da belki yapıyoruz ama ailede alıştı artık nemyaosınlar evlatsın evladız atsalar atılmayız satsalar satılmayız, anneni üzme derim git evine kadının gönlünü al birşey demez o zaten emin ol. Pişman olursun ilerde, para borç bir şekilde gene düzene girer alışırsın birkaç güne

123umutcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
117
46
28
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce 100 bin kredi çektim yatırdım 690 bin kazandim kredimi kapattim kalanı bankaya koydum faizini yiyorum haaram para filan alakasi yok kafa kullancan arkadaşa üzüldüm umarım birdaha böyle bir şey yapmaz

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,025
8,440
113
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce 100 bin kredi çektim yatırdım 690 bin kazandim kredimi kapattim kalanı bankaya koydum faizini yiyorum haaram para filan alakasi yok kafa kullancan arkadaşa üzüldüm umarım birdaha böyle bir şey yapmaz
Iste bu arada kazananlar var tbrkler

Haram helal konusu da hersey haram cennete gidemiceniz bate cehennemi hakedelim

Huseyin7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
611
212
43
Bende 1 haftada vbette 135k kaybettim. Yarınki kayıp bonusunu bekliyorum düşünün halimi. Allah'tan borcum çok az.