Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Jackpot Nasıl Düşer ?

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
şans kanka bir yöntemi yok aslında
betco'larda düşüyor genellikle onun dışındaki altyapılarda çok zor

betco'da en düşük betten oynayacaksın 1.000 - 2.000 spin geldi geldi gelmedi yapacak bir şey yok

fast fruits beti en düşük 0.02 mesela

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Ben yer çekimiyle alakalı oldugunu düsünüyorum.
Mesela yerçekimsiz ortamda jackpot düşmüyor.üstün astronotumuz alpar gezeravcı'ya uzayda jackpot düsmemistir.

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Valla ben 4 kere aldım hepsi en düşük jackpot hepsinde de en düşük betten çevirirken geldi megalar falan hikaye onun dışında çok çok düşük bir şansa en ufak olanları verebiliyor

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,479
4,069
113
Mesela 2 k yatırım yapıp 0.50 kuruştan oto spine taksak jackpot düşme ihtimali % kaç?

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,479
4,069
113
Ben dahil olmak üzere forumda bir çok arkadaş jackpot hakkında bilgisiz ve tecrübesiz.
Deneyimleriniz ve tecrübelerinizi paylaşır mısnız ?
Evet tecrübemi paylaşıyorum şahsen yıllardır hiç düşüremedim ama sadece bir kere 0.20 kuruştan ygg drasil sağlayıcı da ozwıns diye bir oyunda 3 yıl önce 3 k jackpot düşürdüm çok güzel paraydı üç yıl önce. Ondan sonra ne olduysa onlarca sitede hep kayıp hep kayıp

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,229
561
113
Yaklaşık bi 2 sene önce dengebet arayip davet etmisti 100 tl nakit eklemisti ona da bi kupon yapmistim kaybetmisti.
2 saat sonra açık sekmede diye bi girmiştim 1800 tl vardı hesapta spor Jackpot kazanmisim.
Onu da site ayikmasin diye spin saklamistim 300 er tl den.
2 saat sonra 50 tl yatirip spinleri acmistim 130 tl cekmistim araya gitmisti:)

hotchocolatee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
427
220
43
Egt jackpotları en son düştüğü paraya yakın ve yavaş artan betco siteleri tavsiye ediyorum bende, 15 20 betten gir bes on dk suremeden jackpot cards açar muhtemelen. ( Ama sinek veya karo gelir :D )

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,716
44,724
113
Onu bunu bilmem gecen biri deneme bonusuyla cok saglam jackpot dusurmustu tabiki cekemedi silindi burda konusu vardi