Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Jackpot Olayı Nedir

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,613
5,624
113
Bu en yüksek x düşmesi çarpan yani demi reisim
hayır öyle değil o bahsettiğin normal oyun içi herkese çıkabilecek ödeme 😆 bak misal amusnette oynuyorsun bir anda ekran donuyor jackpot card yazısı ekrana çıkıyor senden seçim yapmanı istiyor yaptığın seçimlere göre en düşükten en yükseğe kadar ödeme alman şansın oluyor ama bizde hep en düşüğü çıkıyor

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,652
113
Normal çevirirken ekrana yaprak gibi jackpot cards diye bisey geliyo sonra 3 kart seciyon aynılarını bulunca 4 miktardan birini alıyon genelde en dusugu geliyo bu kadar 😁
Anladım reisim

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,652
113
Jackpot rastgele düşen bir şey değil altyapıda da moderatör var altyapı jackpotlarını moderatör belirliyor onlar çok zor düşer
Sağlayıcı jackpotları farklı oda ufak tefek paralar hep jackpot beklemek hayal işi
Eniştem hosgelmissen

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,652
113

TitanEnsaladus

Senaryocu Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,315
15,836
113
Jackpot rastgele düşen bir şey değil altyapıda da moderatör var altyapı jackpotlarını moderatör belirliyor onlar çok zor düşer
Sağlayıcı jackpotları farklı oda ufak tefek paralar hep jackpot beklemek hayal işi
Edirneli yaşıyon mu sen nerelerdesin

bella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,412
425
83
Sitede en fazla yatırım yapıp en fazla kayıp yaşayan birine teselli amaçlı veriyor. Slotun şansla alakası olmadığı için
Bir sitede toplam 500 tl bile slot oynamadım jackpot aldiydim 3 sene önce 3400 tl

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,204
891
113
Arkadaş Ufo Galaxy'deki jackpotu sormuş herkes yok kart yok falan demiş. O dediğin oyunda jackpot bahsini 2x altında bozmayan ( kazanmış olmasına gerek yok) kişiler arasında koyduğu bet değeri ile orantılı olacak şekilde bölünerek dağıtılıyor.

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,983
1,340
113
Geçen Nora sa yakaladım 4.6K

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,652
113
Arkadaş Ufo Galaxy'deki jackpotu sormuş herkes yok kart yok falan demiş. O dediğin oyunda jackpot bahsini 2x altında bozmayan ( kazanmış olmasına gerek yok) kişiler arasında koyduğu bet değeri ile orantılı olacak şekilde bölünerek dağıtılıyor.
Kaç kişi o anda oyundaysa öyle deme

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
egt amusnet olmadan önce görürdük jackpot en düşüğünü verse de gelirdi amusnet olduktan beri 1 tane bile görmedim alayı sahte

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
9,652
113

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı