Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Jasminbet 50 TL Deneme Bonusu

lntlikuponcu96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
835
113
acemi işte çoğu hele biri merdiven altı yazmış paranın değerli olduğu dönemlerde bile 5-6 haneli rakamları ödüyordu jasminbet
Kardeş burda konu deneme bonusu için 250 TL yatırım şartı koymaları. Jasminbeti öveceksen git başka yerde öv

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,906
5,671
113
Ben almadım üye de olmadım. Sana dostum ister soverim ister severim sitenin savunuculugunu yapmaya mı geldiniz buraya
tamam işte almadıysan ne dert yanıyorsun ajaxbet ve portobette öyle 250 ister mesela deneme bonusu çekimi için kocaman yazıyor zaten site savunuculuğuyla ne alakası var sponsor olmadığı halde bir tane çekim alamadım diyen yok forumda istiyorsan konu aç sor

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,606
6,642
113
250 yi garantiye almaya çalısiyor olmayalım ?

250 i garantiye bu tür merdiven altı sitelerde alıyorsan daha çok yolarlar seni. 50 tl verecek oynucan oynucan 250 yatırıcan da onu çevirip yatırdığın kadar daha çekicen anca. bu kadar uğraşacağına garanti sitene at 250i oyna. minimum 250 isteyen siteler çöküyor işte paraya hala denenmiş şeyi deniyorsunuz.

Karacocuk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
484
192
43
250 i garantiye bu tür merdiven altı sitelerde alıyorsan daha çok yolarlar seni. 50 tl verecek oynucan oynucan 250 yatırıcan da onu çevirip yatırdığın kadar daha çekicen anca. bu kadar uğraşacağına garanti sitene at 250i oyna. minimum 250 isteyen siteler çöküyor işte paraya hala denenmiş şeyi deniyorsunuz.
Kardeşim ne merdiven altisi ne diyon gözünü sevdiğim yılların sitesini ağızda sakız ettin Allah aşkına yeter ama ya

Karacocuk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
484
192
43
Bizim kafamız basmıyor mu bi sende mi var bu düşünceler bilader

Karacocuk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
484
192
43
demek ki basmıyor ağa 50 tl deneme bonusu veren siteye 250 yatırıyorsan basmıyordur yani. :D
Yaşından şüphe etmeye başladım sohbete devam edemiycem seninle çünkü beni anliycak kadar detaylı ve geniş dusunemiyorsun kolay gele bilader

Jarmenkell

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
47
18
Birader canliya bahglaniom deneme bonus istiorm yazdim 34dk cvp vermedi ciktm bida bglandim yine aynisi yine bağlandım yatırım yapmao istiyorum dedim saniyede cvp verdi deneme bonusu istiiorm dedm yine olu taklidi yapıyor.d

9aboubakar14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
894
462
63
250tl yaptım bakiyeyi yatırım da yapıcam slotları çok açık 6 liradan spin alırken taç ve 25x patladı aq

lntlikuponcu96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
835
113
demek ki basmıyor ağa 50 tl deneme bonusu veren siteye 250 yatırıyorsan basmıyordur yani. :D
Doğru diyon kanka millet burda yatırımsız çekim yapma peşinde bunlar site adamı gibi övüp duruyorlar sabhtan beri bırak boşver belki para veriyordu jasminbet