Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Jestbet 10 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
0.15 kuruş sanırım slot bilgim iyi değil herlde yüksek kazançlar vermiyo

cashto63

Slot doktoru
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
125
43
Çok komik site 0 TL çıktı 10 spin bir kuruş dahi vermedi

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
IP çakışması diyor dolandırıcı site

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Üye olmayın promosyon bitmiş bitmese bile 10 freespinden 1 lira bile çıkmaz jeton degerleri 0.20 kuruş
Sen alamadn die niye başkalarına mani oluyosun üye olmadan önce sor öle ol bana 13 çıktı anlamadğm için verck die oynadm 2 kaldı kupon yaptm 25 oldum belki 100 olcak bu kısmet işi olmassada olmaz taş atp kolum ağrımadı havadan gelen para benim için 1 tl de aynı 100 de şansın varsa o seni bulur habire yazıosn dolandırıcı bilmem ne siteyle benim alakam yok gördüm birilerine faydamz olsun diye paylaştm

Omers2019

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
233
69
28
Sen alamadn die niye başkalarına mani oluyosun üye olmadan önce sor öle ol bana 13 çıktı anlamadğm için verck die oynadm 2 kaldı kupon yaptm 25 oldum belki 100 olcak bu kısmet işi olmassada olmaz taş atp kolum ağrımadı havadan gelen para benim için 1 tl de aynı 100 de şansın varsa o seni bulur habire yazıosn dolandırıcı bilmem ne siteyle benim alakam yok gördüm birilerine faydamz olsun diye paylaştm
Kardeşim öncelikle merhaba ben dolandırıcı kelimesi ağzımdan çıkmadı, ayrıca ben kampanyanın son bulduğunu söyledim paylaşımını eleştirmedim. Jeton değerlerinin çok düşük olduğu 10 freespinden yüksek ikramiye kazanmanın zor olduğunu söylemek istedim. Sen kendi kendine eleştiri yapmışsın siteye 3 aydır üyeyim neredeyse birşey paylaşmadım bile.
Anlayana artık. Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...