Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu JewelBets 300 TL Deneme Bonusu (Yatırımsız)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karagalak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,215
593
113
Çekim verildi ödeme gelirse yazarım

mami1907

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
35
12
8
Arkadaşlar Elbet Bu Sitede Çalışan Vardır Aranızdan Biriniz Mesajıma Bakabilir Mi Sabahtan Beri Bekliyorum Bonus Almak İçin kingmanmami Kullanıcı Adım

halley56

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
223
92
28
Boşuna beklemeyin üye de olmayın beyler çekim verdiginizi an bakiyenizi sifirliyor ve risk birimi öyle uygun görmüştür diyor

Fthcck

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,297
494
83
Site canlıya bağlanmıyor in cin top atıyor 2 de gelin dedi 2 de girdim saat 16.30 canlı destek ölmüş mailden cevap verilecek diye sistem cevap veriyor canlıda kimse yok. Nasıl bir site çözemedim milyoner olsam 1 lira yatırmam aw temsilcisi cevap verse bonusu alıp çıkacak.

ruha200

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
589
227
43
Arkadaşlar Elbet Bu Sitede Çalışan Vardır Aranızdan Biriniz Mesajıma Bakabilir Mi Sabahtan Beri Bekliyorum Bonus Almak İçin kingmanmami Kullanıcı Adım
Talebinizi aldık hemen sonuclanidiyoruz.Geldi mi kontrol eder misiniz😂😂😂😂😂 ne adamsın ya 😂😂

swichxd

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
98
57
18
Resmen dalga geçiyor bu site
Sabah bağlandım 14:00 22:00 arasında talep edin dedi 14:00 dan sonra bağlandım desteği kapalı saat 22:00 dan sonra açtılar desteği şimdi bağlandım sövdüm çıktım (rahatladım:D)

Kartal07

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
77
27
18
Şimdi de deneme bonusu bulunmamaktadır diyip suratıma kapattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...